51-erių treneris susitarė dėl šešerių metų ir 78,5 mln. JAV dolerių kontrakto. Maža to – sutartyje yra punktas, kad stratego darbo laikas gali būti pratęstas iki 8 metų, per kurį vyras užsidirbs 100 mln. dolerių. Tai – įspūdingiausia trenerio sutartis NBA istorijoje.
M.Williamsas praėjusius keturis sezonus dirbo „Phoenix Suns“ komandoje, darbo neteko po to, kai su į ekipą pakviestu Kevinu Durantu Vakarų konferencijos pusfinalyje 2:4 pralaimėjo dabar jau į superfinalą patekusiai „Denver Nuggets“.
Treneris Detroite pakeis Dwane'ą Casey.
Pernai geriausiu NBA metų treneriu pripažintas M.Williamsas su „Suns“ laimėjo 194 kartus ir 115 kartų buvo įveiktas.
Iki šiol daugiau nei 10 milijonų JAV dolerių per sezoną uždirbo tik „San Antonio Spurs“ vedlys Greggas Popovichius. Jo kontrakto suma siekė sezonui 11,5 mln. dolerių.