Drama NBA finalo serijoje: N. Jokičiaus šou „Nuggets“ ekipai pergalės negarantavo

Aštuntąją vietą NBA Rytų konferencijos turnyrinėje lentelėje reguliarųjį sezoną užbaigusi „Miami Heat“ ekipa nesustoja ir pirmenybių finalo serijoje. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusiose antrose finalo serijos rungtynėse Floridos valstijos klubas perėmė namų aukštės pranašumą.

N. Jokičius.<br>AP/Scanpix nuotr.

Jun 5, 2023, 7:11 AM

„Heat“ išvykoje po dramatiškos kovos 111:108 (26:23, 25:34, 24:26, 36:25) palaužė „Denver Nuggets“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 1:1.

Mačo pabaigoje Jamalas Murray turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau aikštės šeimininkų gynėjo tolimas šūvis skriejo pro šalį.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Gabe'as Vincentas, kuris per 31 minutę įmetė 23 taškus (4/6 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud.).

Tuo metu „Nuggets“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo dar vienerias įspūdingas rungtynes sužaidęs Nikola Jokičius.

Serbų žvaigždė per 41 minutę įmetė net 41 tašką (14/23 dvit., 2/5 trit., 7/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Trečiosios serijos rungtynės naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vyks Majamyje.

„Denver Nuggets“: Nikola Jokičius 41, Jamalas Murray 18, Aaronas Gordonas 12, Bruce'as Brownas 11.

„Miami Heat“: Gabe'as Vincentas 23, Jimmy Butleris ir Bamas Adebayo po 21, Maxas Strusas 14.