Niuksas „Barcelona“ ekipai: ketvirtajame kėlinyje sugriuvę Š. Jasikevičiaus auklėtiniai pralaimėjo prieš „Unicaja“

Kaip pradėjo – taip ir pabaigė. Sunkiai pradėję antrąsias Ispanijos vyrų krepšinio lygos rungtynes „Barcelona“ krepšininkai namuose krito prieš Malagos „Unicaja“. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 79:88 (18:25, 19:15, 20:23, 22:25) nusileido Malagos klubui ir pusfinalio serijoje iki trijų pergalių tapo lygus – (1:1).

Šarūnas Jasikevičius<br> ZEUS/Scanpix nuotr.

Jun 10, 2023, 12:18 AM, atnaujinta Jun 10, 2023, 12:35 AM

Trečiasis serijos mačas įvyks sekmadienį 19:30 val. Lietuvos laiku. Ateinantys du serijos mačai bus žaidžiami Malagoje. Jei prireiks penktųjų serijos rungtynšių, tuomet serija grįš į Kataloniją.

Pirmąjį ketvirtį Š.Jasikevičiaus krepšininkai pradėjo gan sunkokai. Jau pirmajame ketvirtyje Katalonijos ekipa turėjo 10 taškų deficitą 5:16, tačiau kėlinio pabaigoje jį sušvelnino ir į antrąjį ketvirtį ėjo pakankamai geromis nuotaikomis.

Antrasis kėlinys buvo gan neblogas. Lietuviškoji „Barcelona“ sumažino varžovų pranašumą iki 3 taškų (37:40).

Trečiajame kėlinyje abi ekipos keitėsi sėkmingais epizodais, tačiau „Unicaja“ neleido „Barcelona“ klubui pernelyg įsisiautėti ir galop padidino savo prieš tai turėtą pranašumą iki 6 taškų (57:63).

Visgi ketvirtasis kėlinys „Barcelona“ klubui priminė blogiausią sapną. Per penkias minutes sugriuvusi „Barcelona“ vienu metu ketvirtajame kėlinyje atsilikinėjo net 18 taškų skirtumu (64:82). Iki kėlinio pabaigos Katalonijos ekipai pavyko nebūti sutriuškintai, tačiau fakto nekeičia – „Barcelona“ pralaimėjo 79:88, o serijos rezultatas tapo lygus (1:1).

Rokas Jokubaitis šiame mače nebuvo ryškus. Lietuvis per 19 minučių pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 1/2 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 0 naudingumo balų.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 19, Nikola Kaliničius 14, Kyle'as Kuričius 13 (4/7 dvit., 1/4 trit.), .... Nikola Mirotičius 6 (1/5 dvit., 0/4 trit., 3 naud. bal.).

„Unicaja“: Tysonas Carteris 19, Tyleris Kalinoski, Davidas Kravišas (8 atk. kam.) ir Kendrickas Perry – po 13.