„Monaco“ finalo seriją pradėjo triuškinančia pergale

Triuškinančia pergale Prancūzijos čempionato finalą pradėjo Donato Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ klubas – pirmose serijos rungtynėse namie jis 87:64 (23:15, 29:6, 19:16, 16:27) sutriuškino Paryžiaus „Metropolitans 92“ krepšininkus. Serijoje iki trijų pergalių Monako komanda įsiveržė į priekį 1:0.

Donatas Motiejūnas<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jun 11, 2023, 8:15 AM, atnaujinta Jun 11, 2023, 8:20 AM

Viską lėmė antrasis kėlinys, per kurį svečiai pelnė vos 6 taškus, o šeimininkai net 29. Po dviejų kėlinių „Monaco“ buvo priekyje 52:21.

20 minučių aikštėje žaidęs.Motiejūnas pelnė 8 taškus (4/6 dvit., 0/2 trit., 0/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir perėmė 1 kamuolį.

Nugalėtojams 14 taškų įmetė Alpha Diallo, 12 – Mike‘as Jamesas.

Paryžiaus komandoje išsiskyrė Armelas Traore – 15 taškų. Ekipos lyderis ir jaunoji žvaigždė Victoras Wembanyama per 27 minutes surinko 8 taškus ir atsikovojo 7 kamuolius.