Rezultatyviausiai „Panathinaikos“ žaidęs M. Grigonis ekipos nuo sutriuškinimo neišgelbėjo

Graikijos krepšinio lygos finale Pirėjo „Olympiakos“ klubui tereikia vos vieno laimėjimo, kad apgintų praėjusiame sezone iškovotą titulą. Pirėjo atstovai sekmadienį namuose 75:52 (18:19, 18:9, 21:13, 18:11) sutriuškino Atėnų „Panathinaikos“ su Mariumi Grigoniu bei Artūru Gudaičiu ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:1.

Marius Grigonis<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jun 11, 2023, 11:35 PM, atnaujinta Jun 11, 2023, 11:36 PM

„Panathinaikos“ skęsti pradėjo antrame kėlinyje, o jau trečiame ekipas skyrė 15 taškų.

Marius Grigonis buvo rezultatyviausias Atėnų ekipoje: per 28 minutes įmetė 13 taškų (1/4 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Artūras Gudaitis per 19 minučių surinko 7 taškus (2/5 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir pasižymėjo vienu rezultatyviu perdavimu.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 14, Moustapha Fallas ir Shaquielle'as Mckissicas po 11, Michalis Lountzis 9.

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 13, Paris Lee 11, Artūras Gudaitis 7.