„Olimpia“ išsaugojo Italijos čempionės titulą

Italijos krepšinio čempionate baigėsi neįtikėtina intriga ir įspūdingas finalo serijos mūšis. Ir jame triumfavo antrus metus iš eilės Milano „Olimpia“ klubas, kuris lemiamose rungtynėse namie 67:55 (21:9, 17:20, 10:5, 19:21) nugalėjo Bolonijos „Virtus“. Seriją Milano klubas laimėjo 4:3.

Luigi Datome<br> AFP/Scanpic. nuotr.

Jun 24, 2023, 12:11 AM, atnaujinta Jun 24, 2023, 12:14 AM

Finalo serijoje abu klubai laimėjo tik namų mačus. Tačiau aikštės pranašumą turėjusi Milano ekipa galiausiai triumfavo. Milano komanda šalies čempione tapo 30-ąjį kartą.

Namie kovojęs Milano klubas jau pirmame kėlinyje pabėgo 21:9 ir antroje mačo dalyje turėjo 10 taškų persvarą. Ketvirtame kėlinyje Bolonijos atstovai pasivijo šeimininikus 47:55, bet sukurti intrigos nesugebėjo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 35-erių Luigi Datome, per 22 minutes pelnęs 16 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit.), atkovojęs 4 kamuolius.

Vicečempionų komandoje išsiskyrė sakartvelas Tornikė Šengelija, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo įmesti 13 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.) ir 4 atkovoti kamuoliai.

„Olimpia“: Luigi Datome 16, Billy Baronas 11, Shavonas Shieldsas 10.

„Virtus“: Tornikė Šengelija 13, Milošas Teodosičius 10, Danielis Hackettas 7.