Europos U20 krepšinio čempionate lietuviai neturėjo problemų ir prieš Graikijos rinktinę

Vytauto Pliaugos treniruojama Lietuvos 20-mečių krepšinio rinktinė tęsia kovas Graikijoje vykstančiame čempionate ir sekmadienį 80:62 (27:16, 16:20, 19:9, 18:17) susitvarkė su turnyro šeimininkais graikais.

Europos U20 krepšinio čempionatas: Lietuva – Graikija<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jul 9, 2023, 6:39 PM, atnaujinta Jul 10, 2023, 7:56 AM

Lemiamas tapo trečiasis kėlinys, kuri lietuviai laimėjo 10 taškų skirtumu ir tai leido jiems ketvirtą ketvirtį pasitikti su 17 taškų persvara (62:45).

Rungtynėse nutiko ir kuriozinis epizodas. Antrojo kėlinio pradžioje lietuviams pirmaujant 29:20 rungtynes teko kuriam laikui sustabdyti, kadangi… aikštėje pasirodė balandis.

Naudingiausiai lietuvių gretose rungtyniavo Motiejus Krivas. Aukštaūgis pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą blokavo varžovų metimą, 2 kartus suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

Lietuva: Liutauras Lelevičius 19, Titas Sargiūnas 16, Motiejus Krivas 9.

Graikija: Lefteris Mantzoukas 14, Sotirios Oikonomopoulos 8, Nikolaos Plotas ir Thomas Zormpas po 6.

Pirmose C grupės rungtynėse lietuviai 86:67 įveikė Kroatijos rinktinę.

Grupėje taip pat rungtyniauja Lenkijos komanda, kuri pirmose rungtynėse 67:72 nusileido graikams, o