Liūdna realybė: Lietuvos 20-metės Europos čempionate per kėlinį nė karto neįmetė daugiau nei 11 taškų

Lietuvos 20-mečių merginų krepšinio rinktinė tęsia savo pasirodymą Klaipėdoje ir Vilniuje vykstančiose Europos pirmenybėse. Tiesa, kol kas lietuvių pasirodymas Senojo žemyno pirmenybėse švelniai tariant yra neįkvepiantis.

Lietuvos krepšininkės nežiba Europos čempionate.<br>FIBA nuotr.

Jul 31, 2023, 7:42 AM

Lietuvos krepšininkės per dvejas sužaistas rungtynes patyrė du skaudžius pralaimėjimus – 34:72 buvo sutriuškintos bendraamžių iš Vengrijos ir 36:83 neprilygo Prancūzijai.

Per dvejas rungtynes ir aštuonis sužaistus kėlinius mūsų šalies krepšininkėms per ketvirtį nė karto nepavyko įmesti daugiau nei 11 taškų (7, 10, 9, 8, 9, 11, 10, 6).

Pasirodymą grupių etape Lietuvos krepšininkės užbaigs antradienį, kai susikaus su taip pat kol kas be pergalių žygiuojančia Suomijos rinktine.