Nerealiu metimu per visą aikštelę pratęsimą išplėšę turkai galop krito prieš Italijos rinktinę

Draugiškose rungtynėse Turkijos vyrų krepšinio rinktinė neįtikėtinu būdu išplėšė pratęsimą, tačiau galop pergalės neiškovojo.

Rungtynių momentas<br>Zumapress.com/Scanpix nuotr.

Aug 5, 2023, 7:32 AM

Turkai 89:90 (24:25, 14:24, 18:12, 19:14, 14:15) nusileido italams, tačiau turkų krepšininkas Sadikas Kabaca susilaukė neeilinio dėmesio socialinėje erdvėje.

Italijos rinktinė likus 12,1 sekundės pirmavo trimis taškais bei Marco Spissu ruošėsi mesti antrąjį baudos metimą. Krepšininkas baudos metimo nepataikė, tačiau italai atkovojo kamuolį puolime.

Likus daugmaž 5 sekundėms M.Spissu šovė tolimą metimą, kuris buvo netikslus, o kamuolį atkovojęs S.Kabaca paleido metimą per visą aikštelę, kurį pataikė ir išplėšė šiame mače pratęsimą.

Visgi pratęsime geriau pasirodė italai, kurie šiaip ne taip iškovojo pergalę.

Italijos rinktinėje 21 tašką pelnė Simone Fontecchio, po 9 pridėjo Nicolo Melli, Stefano Tonutas, Achille Polonara, 8 įmetė M.Spissu.

Turkijos komandoje rezultatyviausias buvo Omeras Yurtsevenas, kuris įmetė 23 taškus, 16 pridėjo Furkanas Korkmazas.