Rinktinės marškinėlius po dešimtmečio užsivilkęs K. Townsas atvedė Dominikos Respubliką į pergalę prieš Kanadą

Draugiškų rungtynių cikle Dominikos Respublika nustebino krepšinio sirgalius. Po dešimties metų pertraukos į nacionalinę rinktinę grįžęs Karlas-Anthony Townsas sugebėjo atvesti Dominikos Respubliką į pergalę prieš galingą Kanados rinktinę.

Karlas-Anthony Townsas<br> ZUMAPress.com/Scanpix nuotr.

Aug 19, 2023, 7:04 AM

NBA centro vedama Dominikos Respublika 94:88 (27:26, 21:21, 18:19, 28:22) nukovė galingąją Kanadą.

„Minnesota Timberwolves“ žvaigždė aikštelėje praleido 22 minutes, per kurias spėjo pelnyti 20 taškų (3/4 trit., 5/6 baud.), atkovoti 6 atšokusius kamuolius ir surinkti 19 naudingumo balų.

Antrą mačą paeiliui žaidę kanadiečiai prieš tai 85:80 buvo įveikę ispanus.

Rezultatyviausiai Kanados rinktinėje šiame mače sužaidė Luguentzas Dortas, kuris šiame mače pelnė 13 taškų.

Kanados lyderis Shai Gilgeousas-Alexanderis aikštelėje praleido kiek daugiau nei 13 minučių, per kurias pelnė 6 taškus ir pataikė 1 iš 4 metimą iš žaidimo.

Dominikos Respublika: Karlas-Anthony Townsas ir L. J. Figueroa po 20, Angelis Delgado 10.

Kanada: Luguentzas Dortas 13, Trae Bellas-Haynesas 12, Dillonas Brooksas ir R.J. Barretas po 10.