E grupės lyderių mūšyje vokiečiai prieš australus išgyveno dramą, D. Schroderis ištempė rinktinę

Sekmadienį Japonijos Okinavoje E grupės rungtynėse kovėsi dvi šios grupės favoritės – Australija ir Vokietija. Įspūdingame mače sėkmė lydėjo ir kelialapį į kitą etapą jau į kišenę įsidėjo vokiečiai, laimėję dramatišką mačą 85:82 (24:25, 25:19, 13:22, 23:16) Neįtikėtinai galingą mačą sužaidė vokiečių komandos lyderis Dennisas Schroderis, kuris pelnė 30 taškų.

E grupės favoritų kova: Australija prieš Vokietiją.<br> FIBA nuotr.
Australijos krepšinio rinktinė.<br>fiba nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Aug 27, 2023, 11:25 AM, atnaujinta Aug 27, 2023, 1:53 PM

Šioje dvikovoje ekipos du kėlinius žengė koja kojon, tačiau baigiantis antram ketvirčiui vokiečiai susikrovė šiokią tokią persvarą – 36:30, 39:33.

Po dviejų kėlinių Vokietija buvo priekyje 49:44.

Nesidelę persvarą turėję vokiečiai ketvirtojo kėlinio viduryje vis dar pirmavo 74:71. Priešpaskutinę ketvirtojo kėlinio munutę rezultatas tapo lygus 79:79.

Likus 23 sek. vokiečiai buvo priekyje 83:82, tačiau vesdamasis kamuolį ant linijos užmynė D.Schroderis ir australai turėjo šansą persverti rezultatą.

Bet Australija taip ir nesurezgė padorios atakos, net nemetė ir prarado kamuolį. Vokiečiai atsakė dvitaškiu ir laimėjo.

Pagrindiniu Vokietijos pergalės kalviu tapo NBA žaidžiantis D.Schroderis – jis per daugiau kaip 35 minutes pelnė 30 taškų (5/10 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atksikovojo 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 4 kamuolius perėmė ir surinko 31 naudingumo balą.

Vokietija: Dennisas Schroderis 30 (5/9 tritašk.), Maodo Lo 20 (4/8 tritašk.), Danielis Theisas ir Isaacas Bonga po 9. Australija: Patrickas Millsas 21, Joshas Giddey 17, Xavieras Cooksas ir Dante Exumas po 9.

Australijos rinktinėje – net 8 NBA krepšininkai, o Vokietijos ryškiausia žvaigždė – NBA lygoje spindintis įžaidėjas Dennisas Schroderis.

Be to, Vokietijos rinktinės sudėtyje taip pat yra ir NBA lygoje žibantys broliai Franzas ir ir Moritzas Wagneriai bei visa eilė solidžių Eurolygos žaidėjų.

Pirmose savo akistatose vokiečiai susitvarkė su japonais 81:63, o australai laimėjo prieš Suomiją 98:72.