G. Petronytė svariai prisidėjo prie pirmosios „Melikgazi“ pergalės Turkijoje

Gintarė Petronytė Turkijoje surengė galingą pasirodymą, o jos atstovaujama Kaiserio „Melikgazi“ 94:84 (15:21, 25:17, 22:23, 32:23) namuose įveikė Bursos „Uludag“ ir šventė pirmąją pergalę Turkijos čempionate.

Gintarė Petronytė<br> Kaiserio „Melikgazi“ nuotr.

Sep 14, 2023, 7:57 PM, atnaujinta Sep 14, 2023, 8:03 PM

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės kapitonė į varžovių krepšį įmėtė 16 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir sukaupė 19 naudingumo balų.

Didžiąją dalį mačo abi ekipos žaidė taškas į tašką, tačiau ketvirtajame kėlinyje G.Petronytės atstovaujama Kaiserio „Melikgazi“ surengė įspūdingą 23:4 spurtą ir įpusėjus kėliniui pirmavo (83:65).

Visgi Bursos krepšininkės ketvirtojo kėlinio pabaigoje savąjį spurtą 7:21 ir buvo arti to (90:84), kad dar labiau sumažintų Kaiserio ekipos pranašumą, tačiau aikštelės šeimininkės atlaikė varžovių šturmą ir šventė pirmąją pergalę Turkijos pirmenybėse (94:84).

„Melikgazi“: Claudia Monica Cuic 29 (7/8 trit., 7 atk. kam., 34 naud. bal.), Aaryn Ellenberg 26 (6/15 dvit., 4/5 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Gintarė Petronytė 16 (8/12 dvit., 8 atk. kam., 19 naud. bal.)

„Uludag“: Madison Williams 24 (8/15 dvit., 1/1 trit., 8 išpr. pr., 17 naud. bal.), Trinity Baptiste 19 (6/6 baud., 7 atk. kam., 21 naud. bal.), Kiana Williams 14 (3/8 trit.).