R. Jokubaitis bandė temti „Barcelona“, tačiau ekipa pralaimėjo „El Clasico“ mačą

Sekmadienį Ispanijos krepšinio čempionate sulaukta garsiosios „El Clasico“, kur santykius aiškinosi didžiausi varžovai Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Ir šį kartą silpnesni buvo jau be Šarūno Jasikevičiaus kovoję katalonai – jie pralaimėjo „Real“. Naujojo trenerio Rogerio Grimau vediami „Barcelona“ žaidėjai išvykoje 79:86 (13:14, 20:23, 17:22, 29:27) nusileido jau trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovojusiai „Real.

Rokas Jokubaitis<br>G. Bitvinsko nuotr.

Oct 1, 2023, 9:43 PM, atnaujinta Oct 1, 2023, 9:44 PM

„Barcelona“ ekipoje Rokas Jokubaitis per 21 minutę surinko 12 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit.), sugriebė po krepšiais 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Dvikovos baigtis tapo aiški, kai ketvirtame kėlinyje „Real“ pirmavo 78:64, nors dar ir antrame kėlinyje buvo priekyje 11 taškų skirtumu.

„Real“ šiame mače neturėjo lyderio Walterio Tavareso, bet jį idealiai pavadavo Vincentas Poirier. Prancūzas per 23 minutes įmetė 22 taškus.

„Real“: Vincentas Poirier 22 (9/13 dvit., 8 atk. kam.), Facundo Campazzo 17 (3/7 trit., 5 rez. perd.), Džananas Musa 13 (5 rez. perd.), Ismaila Diagne (4/6 dvit., 8 atk. kam.) ir Sergio Llullas po 9.

„Barcelona“: Dario Brizuela 14 (4/6 dvit.), Rokas Jokubaitis 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Nicolas Laprovittola 10 (4 rez. perd.), Nikola Kaliničius (4 atk. kam.) ir Jamesas Nnaji (4 atk. kam.) po 8.