Roko Giedraičio šou Belgrade: vedė „Crvena zvezda“ į užtikrintą pergalę Eurolygoje

Saldžia pergalę naująjį Eurolygos sezoną pradėjo Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena zvezda“ (1/0) ekipa. Ketvirtadienį audringai savų sirgalių bei tenisininko Novako Džokovičiaus palaikomas Serbijos klubas 94:73 (29:18, 23:13, 17:24, 25:18) pranoko Vilerbano ASVEL (0/1) krepšininkus.

R.Giedraitis.<br> „Crvena zvezda“ feisbuko nuotr.
R.Giedraitis<br>Belgrado ekipos X nuotr.

Oct 5, 2023, 7:46 PM, atnaujinta Oct 6, 2023, 12:16 AM

Akistatą aikštės šeimininkai pradėjo tiesiog uraganui prilygusiu puolimu.

Tritaškiai liejosi vienas po kito, o decibelų kiekis „Štark“ arenoje kilo ties kiekviena minute. „Crvena zvezda“ pataikė visus šešis pirmuosius mestus tolimus metimus.

Puikiai į žaidimą įsijungė ir žiūrovų simpatijas užsitarnavo R.Giedraitis. 31-erių lietuvis vien per pirmąjį kėlinį surinko 10 naudingumo balų.

Antrajame kėlinyje „Crvena zvezda“ tęsė savo spektaklį, o pirmuoju smuiku jame ir vėl grojo krepšininkas iš Lietuvos.

R.Giedraitis per pirmąją dalį susmeigė keturis tolimus metimus iš keturių, atkovojo keturis kamuolius ir dar iki pertraukos buvo surinkęs net 20 naudingumo balų.

Po pirmosios pusės „Crvena zvezda“ triuškino svečius iš Prancūzijos 52:31.

„Su tokiu įspūdingu palaikymu mes galime tai pratęsti“, – prieš pertrauką šypsodamasis sakė krepšininkas iš Lietuvos.

Vis dėlto antroje pusėje R.Giedraitis jau buvo kiek blankesnis, bet tai nesutrukdė jo atstovaujamai komandai Eurolygos sezoną pradėti užtikrinta pergale.

Lietuvis prie pergalės per 28 minutes prisidėjo įmesdamas 17 taškų (2/4 dvit., 4/7 trit., 1/2 baud.), atkovodamas 5 kamuolius, atlikdamas 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkdamas 20 naudingumo balų.

Primename, kad R.Giedraičiu ir kitais skambiais naujokais pasipildžiusi Belgrado ekipa praėjusiame Eurolygos sezone iškovojo 17 pergalių ir patyrė 17 pralaimėjimų.

Tai lėmė, kad Duško Ivanovičiaus auklėtiniai liko už atkrintamųjų borto ir finišavo dešimtoje pozicijoje.

Tuo metu ASVEL praėjęs sezonas susiklostė dar nesėkmingiau – Prancūzijos komanda iškovojo vos aštuonias pergales ir patyrė 26 pralaimėjimus. Vilerbano klubas užėmė paskutiniąją, 18-ąją vietą.

„Crvena zvezda“: Shabazzas Napieras 21, Rokas Giedraitis 17, Marko Simonovičius 14, Nemanja Nedovičius 12.

ASVEL: Joffrey Lauvergne'as 18, Mike'as Scottas, Nando De Colo ir Timothe Luwawu-Cabarrot po 13.