Puikios R. Jokubaičio rungtynės pažymėtos sunkia „Barcelona“ pergale

Ispanijos krepšinio čempionate „Barcelona“ krepšininkai namuose 91:87 (16:24, 21:23, 27:18, 27:22) įveikė Andoros „MoraBanc“ ekipą.

Rokas Jokubaitis<br>G. Bitvinsko nuotr.

Oct 8, 2023, 3:20 PM

Svečiai kur kas geriau pradėjo rungtynes ir antrajame kėlinyje Andoros ekipa turėjo net 15 taškų persvarą – 41:26. Visgi katalonai sugebėjo sugrįžti į rungtynes.

Likus rungtyniauti 3 minutes „Barca“ išlygino rezultatą, kuomet tritaškį pataikė Tomašas Satoransky, o po Alexo Abrineso ir Jano Vesely tolimų metimų išsiveržė į priekį 87:81.

Komandos dar keitėsi keliais tiksliais tolimais metimais, tačiau galiausiai pergalę pasiekė „Barcelona“ klubas.

Lietuvis aikštelėje praleido 20 minučių, per kurias surinko 13 taškų (5/7 dvit., 1/2 trit., 0/1 baud.), 3 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas ir 17 naudingumo balų.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Tomašas Satoransky. Čekas rungtynes užbaigė su 15 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit.), 5 atkovotais kamuoliais, 8 rezultatyviais perdavimais ir 23 naudingumo balais savo sąskaitoje.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 17, Willy Hernangomezas ir Tomašas Satoransky po 15.

„MoraBanc“: Stanas Okoye 21, Marinas Maričius 19, Andrew Goudelockas ir Markelis Starksas po 12.

„Barca“ po ketverių rungtynių savo sąskaitoje turi 3 pergales, o Andoros klubas yra laimėjęs tik kartą.