Įspūdingai rungtynių pabaigą sužaidęs „Real“ įveikė „Mavericks“

Madrido „Real“ krepšininkai draugiškose rungtynėse namuose 127:123 (38:37, 27:34, 25:28, 37:24) įveikė „Dallas Mavericks“ ekipą su Luka Dončičiumi.

Įspūdingai rungtynių pabaigą sužaidęs „Real“ įveikė „Mavericks“<br> AFP/Scanpix nuotr.

Oct 11, 2023, 12:52 AM

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti kiek mažiau nei 6 minutes Dalaso klubas dar pirmavo 112:101, tačiau tuomet Eurolygos čempionai pradėjo įspūdingą sugrįžimą.

„Real“ pradėjo sparčiai mažinti atsilikimą ir prieš prasidedant paskutinei minutei rezultatas buvo lygus 120:120. Tuomet iniciatyvos ėmėsi Facundo Campazzo. Argentinietis pataikė dvitaškį, realizavo du baudos metimus ir smeigęs tritaškį užtikrino pergalę „Karališkajam“ klubui.

Būtent F.Campazzo ir vedė Madrido ekipą į pergalę. Gynėjas surinko 20 taškų (3/6 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud.), 6 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“ gretose išsiskyrė Timas Hardaway‘us. Amerikietis pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 5/14 trit.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Luka Dončičius ant parketo praleido vos 5 minutes, per kurias surinko 9 taškus (0/1 dvit., 3/5 trit.) ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Real“: Facundo Campazzo 20, Sergio Llullas ir Vincent‘as Poirier po 19, Guerschoans Yabusele 18.

„Mavericks“: Timas Hardaway‘us 21, Dante Exumas, Dwightas Powellas ir Sethas Curry po 13.

Gyvai: iniciatyvos „4 milijonų Lietuva“ pristatymas