M. Grigonis tritaškius šaudė pro šalį, o „Panathinaikos“ iškovojo nelengvą pergalę namie

Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (1/1) ekipa iškovojo pirmąją pergalę naujojo sezono Eurolygoje.

Marius Grigonis<br>Scanpix nuotr.

Oct 12, 2023, 9:17 PM, atnaujinta Oct 12, 2023, 11:22 PM

Atėnų klubas namuose 78:71 (23:11, 14:19, 17:18, 24:23) pranoko Miuncheno „Bayern“ (1/1) krepšininkus.

Rungtynes „Panathinaikos“ pradėjo įspūdinga atkarpa – graikai spurtavo net 10:0 ir žaibiškai atitrūko nuo varžovų. Po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai buvo priekyje 23:11.

Antrojo kėlinio pradžioje tęsėsi sėkminga Atėnų klubo atkarpa (įgytas 16 taškų pranašumas). Vis dėlto tolimesnėje rungtynių eigoje ne viskas buvo taip paprasta.

„Bayern“ vis labiau ėmė artėti prie varžovų ir prieš pat ilgąją pertrauką komandas skyrė vos keturi taškai – 30:34.

Po pertraukos tęsėsi atkakli kova. Nors „Panathinaikos“ taip ir neužleido pirmaujančios komandos vaidmens savo priešininkams, bet „Bayern“ atkakliai priešinosi iki pat akistatos pabaigos.

M.Grigonis šiose rungtynėse pasižymėjo įmesdamas 11 taškus (2/2 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud.) ir atkovodamas 3 kamuolius. Gynėjas surinko 13 naudingumo balų.

Praėjusiame ture šioms komandoms sekėsi skirtingai. „Panathinaikos“ namuose po pratęsimo nusileido Pirėjo „Olympiakos“ 78:88, o „Bayern“ savų žiūrovų akivaizdoje 80:68 pranoko Berlyno ALBA krepšininkus.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 16, Jerianas Grantas 14, Marius Grigonis 11.

„Bayern“: Leandro Bolmaro 19, Devinas Bookeris 11, Isaacas Bonga 10.