„Neptūnas“ neturėjo vargo su „Pieno žvaigždėmis“

Jokios intrigos sekmadienio rungtynėse Klaipėdoje sulaukti nepavyko.

Žygimantas Janavičius ir Deividas Gailius.<br>LKL nuotr.

Oct 15, 2023, 7:20 PM, atnaujinta Oct 15, 2023, 9:49 PM

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mače Mindaugo Brazio auklėtiniai Klaipėdos „Neptūno“ (2–2) vyrai 112:87 (28:20, 30:25, 31:21, 23:21) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (0–5).

Pasvališkiai lieka tarp keturių pergalių dar neturinčių komandų. „Neptūnas“ artėja prie pirmojo šešeto.

„Neptūnas“ pasiekė šio sezono klubo rezultatyvumo rekordą ir pakartojo geriausią lygos pasiekimą. Beje, 34 rezultatyvus perdavimas yra naujas „Betsafe-LKL“ sezono rekordas. Klaidų šeimininkai fiksavo tik 9.

Solidų puolimą „Neptūnas“ rodė nuo pirmojo ketvirčio, tiesa, jam pasibaigus Pasvalio komanda stipriai neatsiliko – 20:28. Mato Vaitkaus ir Martyno Pacevičiaus metimai didino šeimininkų persvarą (41:22), kuri artėjo prie triuškinimo ribos.

Tiesa, antroje antro kėlinio dalyje „Pieno žvaigždės“ atsigavo ir legionierių bei Ado Šimonio dėka deficitą aptirpdė – 45:58.

Po pertraukos klaipėdiečiai vėl jungė aukštesnę pavarą ir atstatė turėtą pranašumą (77:57), o Mindaugas Girdžiūnas ir Thomasas Rutherfordas darė viską, kad pasiųstų varžovus į nokautą – 89:62. Liko dar vienas kėlinys, tačiau jis buvo nebereikšmingas. „Neptūnas“ buvo nesustabdomas puolime ir užtikrintai iškovojo pergalę.

„Neptūnas“: Sterlingas Gibbsas 20 (4/6 trit., 6 rez. perd.), Martynas Pacevičius 16, Žygimantas Janavičius 14 (6 rez. perd., 24 n.b.), Thomasas Rutherfordas 12 (10 atk. kam.), Deividas Gailius 10 (3/4 trit.).

„Pieno žvaigždės“: Jordanas Watsonas (3/4 trit., 6 rez. perd.) ir Kadeemas Jackas (9 atk. kam.) – po 19, Martynas Arlauskas 18, Adomas Sidarevičius 7.