Naudingo T. Sedekerskio nepakako – tragiškai rungtynes užbaigusi „Baskonia“ namuose nusileido „Bayern“

Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia (1/2) antradienį namuose 68:76 (22:20, 20:21, 20:16, 6:19) nusileido Miuncheno „Bayern“ ekipai.

Tadas Sedekerskis<br>G. Bitvinsko nuotr.

Oct 17, 2023, 9:00 PM, atnaujinta Oct 18, 2023, 12:11 AM

Ketvirtąjį kėlinį baskai pradėjo pirmaudamai 62:57, tačiau per paskutines 10 minučių šeimininkai sugebėjo pataikyti vos 3 dvitaškius, o ketvirčio viduryje pranašumą įgavę Miuncheno krepšininkai nurūko į priekį ir iškovojo pergalę.

„Baskonia“ kapitonas T.Sedekerskis buvo naudingiausias žaidėjas savo ekipoje.

Lietuvis ant parketo praleido 29 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (3/6 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Svečius į pergalę vedė Carsenas Edwardsas. Tragiškai sezoną pradėjęs gynėjas rungtynes užbaigė su 14 taškų (3/5 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais ir 19 naudingumo balų.

„Baskonia“: Vanja Marinkovičius 13, Tadas Sedekerskis ir Chima Moneke po 10.

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 14, Sylvainas Francisco 12, Nielsas Giffey’us 11.

Vitorijos ekipa su Tadu Sedekerskiu pirmose rungtynėse 77:79 nusileido Madrido „Real“ ekipai, tačiau vėliau 91:86 palaužė Berlyno ALBA.

Kitose rungtynėse „Baskonia“ namuose priims Kauno „Žalgirio“ krepšininkus.

„Bayern“ sezoną pradėjo 80:68 įveikdami ALBA, o antrose rungtynėse 71:78 pripažino Atėnų „Panathinaikos“ pranašumą.

Praėjusiame sezone abi komandos iškovojo pergales namuose.

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?