I. Brazdeikis mėtė pro šalį, o „Olimpia“ susitvarkė su „Olympiakos“

Igno Brazdeikio debiutas Eurolygoje su Pirėjo „Olympiakos“ (1/2) marškinėliais nusvilo. Graikijos čempionai išvykoje 53:65 (17:19, 15:12, 9:13, 12:21) nusileido Milano „Olimpia“ (1/1) ekipai.

Ignas Brazdeikis<br> Zuma/Scanpix nuotr.
Thomas Walukpas<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 17, 2023, 9:17 PM, atnaujinta Oct 18, 2023, 12:27 AM

Nors po dviejų kėlinių “Olympiakos” turėjo minimalią persvarą (32:31), tačiau labiau džaiugtis galėjo Milano klubas, kadangi už dvi technines pražangas buvo išvarytas Isaiah Canaanas.

Antroje rungtynių pusėje svečių puolimas sustojo ir tuo nuostabiai pasinaudojo “Olimpia” ekipa.

Per du kėlinius praleidę vos 21 tašką, Milano krepšininkai įgijo svarią persvarą ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

I.Brazdeikio pirmosios Eurolygos rungtynės atstovaujant „Olympiakos“ ekipą susiklostė itin prastai. Lietuvis aikštėje praleido 18 minučių, per kurias pataikė tik 2 metimus iš 9.

Iš Kauno „Žalgirio“ persikėlęs puolėjas rungtynes užbaigė su 6 taškais (1/7 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), 4 atkovotais ir 2 prarastais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu ir 3 naudingumo balais.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Kevinas Pangosas. Buvęs žalgirietis surinko 16 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.), 3 atkovotais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu ir 20 naudingumo balų.

„Olimpia“: Nikola Mirotičius 20, Kevinas Pangosas 16, Shavonas Shieldsas 12.

„Olympiakos“: Nikola Milutinovas 15, Thomas Walkupas 11, Ignas Brazdeikis 6.

„Olimpia“ krepšininkai sezoną pradėjo 82:85 pralaimėdami po pratęsimo Stambulo „Fenerbahce“ ekipai, o antrosios rungtynės prieš Tel Avivo „Maccabi“ buvo atšauktos.

Pirėjo ekipa startavo 88:78 įveikdami Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus, tačiau vėliau 68:77 nusileido “Barcelona” klubui.

Praėjusiame sezone abi komandos iškovojo pergales namuose.