R. Jokubaitis buvo blankus, tačiau „Barcelona“ Eurolygoje iškovojo trečiąją pergalę paeiliui

Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (3/0) atlaikė sausakimšos „Štark“ arenos garsą ir pratęsė pergalių seriją Eurolygoje iki trijų. Katalonijos krepšininkai išvykoje 92:83 (23:16, 21:18, 25:26, 23:23) įveikė Belgrado „Partizan“ (1/2) bei ir toliau demonstruoja puikų žaidimą sezono pradžioje.

Nicolasas Laprovittola<br> Scanpix Baltics nuotr.

Oct 17, 2023, 7:00 PM, atnaujinta Oct 18, 2023, 12:11 AM

Rezultatyviausiai „Barcelona“ gretose žaidė Nicolasas Laprovittola. Gynėjas aikštelėje praleido beveik 28 minutes, per kurias spėjo pelnyti 20 taškų (1/2 dvit., 6/10 trit.), atlikti 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkti 22 naudingumo balus.

R.Jokubaitis šiame mače aikštelėje praleido 16 minučių, per kurias įmetė 5 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 4 naudingumo balus.

„Partizan“ gretose rezultatyviausiai žaidė Jamesas Nunally. Puolėjas aikštelėje praleido 24,5 minutės ir pelnė 14 taškų (2/5 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir užfiksavo 15 naudingumo balų pasirodymą.

Pirmąjį ketvirtį geriau pradėjo „Barcelona“ krepšininkai, kuriuos į priekį vedė Oscaras Da Silva. Vokietis įpusėjus kėliniui jau buvo įmetęs 9 taškus, o būtent tokiu skirtumu praėjus šešioms ketvirčio minutėms pirmavo Katalonijos klubas (19:10). Antroje pirmojo ketvirčio dalyje rezultatyvumas kiek apmažėjo, tačiau Rogerio Grimau auklėtiniams pavyko išlaikyti kiek solidų atotrūkį nuo varžovų (23:16).

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo aikštelės šeimininkai. „Partizan“ krepšininkai antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 2:9 ir galop ne tik sumažino varžovų pranašumą, bet ir išlygino mačo rezultatą (25:25).

Antrojoje kėlinio dalyje abi komandos sunkiai įsivažiavo puolime, tačiau po to tritaškiais prapliupo „Barcelona“ krepšininkai, kurie per kelias minutes pataikė penkis tolimus metimus, laimėjo atkarpą 19:9 ir į ilgąją pertrauką ėjo pirmąkart pirmaudami dviženkliu pranašumu (44:34).

Trečiojo ketvirtio pradžia – permaininga. Abi ekipos keitėsi sėkmingais epizodais ir „Partizan“ krepšininkams įpusėjus kėliniui pernelyg priartėti „Barcelona“ ekipos nepavyko (55:48). Antroje ketvirčio dalyje „Partizan“ krepšininkams buvo pavykę sumažinti „Barcelona“ pranašumą iki 4 taškų 60:56, tačiau Katalonijos žaidėjams pavyko atlaikyti aikštelės šeimininkų šturmą ir į ketvirtąjį kėlinį neštis 9 taškų pranašumą (69:60).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje abi ekipos sunkiai rinko taškus, tačiau „Barcelona“ gelbėjosi tiksliomis geru Jabari Parkerio žaidimu. Amerikietis per pirmąsias penkias ketvirtojo kėlinio minutes pelnė septynis taškus, o tai katalonams leido įpusėjus lemiamam kėliniui pirmauti dviženkliu skirtumu (79:69).

„Partizan“ ketvirtajame kėlinyje bandė artėti „Barcelona“ krepšininkų, tačiau R.Grimau auklėtiniai atlaikė varžovų šturmą ir 92:83 šventė trečiąją pergalę Eurolygoje paeiliui.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 20 (6/10 trit., 6 rez. perd., 22 naud. bal.), Willy Hernangomezas 15 (4/10 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud., 4 atk. kam., 8 naud. Bal.), Oscaras Da Silva 13 (3/6 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud., 4 atk. kam., 16 naud. bal.), Janas Vesely 12 (4/5 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud., 6 atk. kam., 3 rez. perd., 22 naud. bal.), Jabari Parkeris 9 (1/4 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud., 11 atk. kam., 15 naud. bal.).

„Partizan“: Jamesas Nunally 14, P. J. Dozieris 13 (5/7 dvit., 1/2 trit., 5 rez. perd.), Zachas LeDay 12 (3/7 dvit., 0/2 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam., 17 naud. bal.), Kevinas Punteris (5/7 dvit.) ir Aleksa Avramovičius (4/12 dvit., 1/3 trit., 4 atk. kam.) po 11.