Į Eurolygos kovas grįžusi „Maccabi“ liko be pergalės

Pirmą kartą nuo kruvino karino konflikto tarp Izraelio ir „Hamas“ pradžios Tel Avivo „Maccabi“ (1/1) grįžo ant krepšinio parketo. Izraelio klubas trečiadienį sužaidė Eurolygos rungtynes Ispanijoje, kurioje surėmė ietimis su vietos „Valencia“ (3/0) krepšininkais.

Tel Avivo „Maccabi“<br>Imago/Scanpix nuotr.

Oct 18, 2023, 9:27 PM, atnaujinta Oct 18, 2023, 11:36 PM

Pergalės iškovoti svečiams nepavyko – akistatoje pranašesnė buvo Ispanijos komanda 75:66 (18:17, 15:12, 17:15, 25:22).

Šiose rungtynėse „Maccabi“ vilkėjo gedulą pažyminčius juodos spalvos marškinėlius.

Aikštėje nuo pat pradžių virė klampi ir nerezultatyvi kova. Sunkiai į žaidimą įsijungė ir abiejų komandų lyderiai, o įpusėjus rungtynėms „Valencia“ pirmavo nežymiu pranašumu 33:29.

Po pertraukos Ispanijoje vyko permaininga kova – trečiojo kėlinio pradžioje kiek geriau sekėsi svečiams, bet tada ispanai prapliupo tolimais metimais ir dar prieš ketvirtąjį kėlinį susikrovė dviženklė persvarą.

Pirmaujančios komandos vaidmenyje „Valencia“ komandai pavyko išlikti iki rungtynių pabaigos. Ispanų komanda iki šiol išlieka nenugalėta Eurolygoje.

Praėjusiame ture „Valencia“ namuose 77:74 pranoko Stambulo „Fenerbahce“. Tuo metu „Maccabi“ paskutiniąsias savo rungtynes sužaidė dar iki kruvinų karinių įvykių.

Paskutinysis Tel Avivo komandos mačas buvo žaistas pirmajame ture. Tada Izraelio klubas namuose 96:81 įveikė Belgrado „Partizan“.

„Valencia“: Damienas Inglisas 11, Brandonas Daviesas ir Victoras Claveras po 10.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 20, Lorenzo Brownas 13, Jamesas Webbas 9.