„Kings“ ir D. Sabonio ramybę sujaukė įsisiautėjęs S. Curry – milžiniška persvara virto pralaimėjimu

Nesėkme ikisezoninių NBA rungtynių ciklą užbaigė „Sacramento Kings“ su Domantu Saboniu. Svečiuose San Fransiske kovojęs „Kings“ dar trečiame kėlinyje turėjo 18 taškų persvarą, tačiau krito. Įspūdingai sužaidusi „Golden State Warriors“ ekipos žvaigždė Stephenas Curry viską apvertė aukštyn kojomis ir lėmė savo ekipos pergalę 116:115 (22:23, 27:33, 27:33, 40:26).

Domantas Sabonis ir „Kings“ ikisezoninėse rungtynėse liko be pergalių.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Oct 19, 2023, 8:28 AM, atnaujinta Oct 19, 2023, 8:39 AM

Trečiame ketvirtyje „Kings“ ramiai pirmavo 87:69 ir atrodė, kad svečių pergalė yra tik ketvirtojo kėlinio klausimas – komandos pažais, bet „Kings“ laimės.

Tačiau užsikūręs S.Curry surengė savo šou ir likus kovoti 5,5 sekundės įsmeigė pergalingą tritaškį.

Ketvirtame kėlinyje „Kings“ turėjo 17 taškų pranašumą – 94:77.

S.Curry prieš ketvirtą kėlinį buvo įmetęs 14 taškų, bet per likusias 12 minučių pridėjo net 16 taškų.

„Kings“ lyderis D.Sabonis buvo arti trigubo dviženklio: per 34 minutes įmetė 12 taškų (4/9 dvit., 0/1 trit., 4/8 baud.), atsikovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Prieš tris dienas ekipos taip pat buvo susitikusios tarpusavyje ir tuomet „Warriors“ laimėjo tik per pratęsimą 121:115.

„Kings“ ikisezoninių mačų seriją užbaigė be pergalių: dukart nusileido „Warriors“ ir po kartą „Los Angeles Lakers“ ir „Toronto Raptors“.

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (8/12 trit.), Jonathanas Kuminga 18, Andrew Wigginsas 17, Dario Šaričius 14.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 25, Keeganas Murray 24, Davionas Mitchellas 14 (4/6 trit.), Domantas Sabonis ir Kevinas Huerteris po 12.