Madrido „Real“ pergalių seriją pratęsė namuose patiesdami „Olimpia“

Eurolygos čempionai, Madrido „Real“ (4/0) krepšininkai ir toliau neklumpa. Ketvirtadienį madridiečiai namų rungtynėse 88:71 (19:25, 23:17, 25:19, 21:10) įveikė Milano „Olimpia“ (1/2).

Neklumpantys Eurolygos čempionai namuose priima „Olimpia“<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Oct 19, 2023, 9:30 PM, atnaujinta Oct 20, 2023, 12:50 AM

Lemiamas rungtynių kėlinys prasidėjo šeimininkams pirmaujant 67:61, tačiau reikalus „Karališkasis“ klubas sugebėjo išsispręsti gana greitai.

Sergio Llullas ketvirtį pradėjo pelnydamas 8 taškus paeiliui, o Vincentui Poirier pridėjus dvitaškį „Real“ persvarą per 3 minutes išaugo iki 16 taškų.

Madrido ekipa lemiamu metu nepalūžo ir pradėjusi demonstruoti puikią gynybą per likusį laiką į savo krepšį praleido vos 10 taškų ir šventė užtikrintą pergalę.

„Real“: Sergio Llullas 19, Mario Hezonja 13, Facundo Campazzo 12.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 16, Nikola Mirotičius 13, Kevinas Pangosas, Devonas Hallas ir Johannesas Voigtmannas po 9.

„Karališkasis“ klubas šį sezoną jau pranoko Vitorijos „Baskonia“, Stambulo „Anadolu Efes“ ir Kauno „Žalgirį“.

„Olimpia“ sezoną pradėjo po pratęsimo pralaimėdami Stambulo „Fenerbahce“ ekipai, tačiau reabilitavosi nugalėdami Pirėjo „Olympiakos“.

Praėjusiame sezone abu tarpusavio mačus laimėjo Madrido ekipa.