Pratęsimą išpėšęs „Maccabi“ iškovojo pergalę Atėnuose

Tel Avivo „Maccabi“ (2/1) krepšininkai penktadienį po pratęsimo Atėnuose 86:81 (20:15, 19:9, 18:25, 15:23, 14:9) pranoko vietos „Panathinaikos“ (1/3).

Marius Grigonis<br>Scanpix nuotr.

Oct 20, 2023, 9:16 PM, atnaujinta Oct 21, 2023, 12:30 AM

Paskutinė ketvirtojo kėlinio minutė prasidėjo rezultatui esant lygiam 70:70. Tiek Mathias Lessort’as, tiek Konstantinos Mitoglou pataikė po vieną baudos metimą iš dviejų.

Likus rungtyniauti 5 sekundes Joshas Nebo išplėšė pratęsimą, Luca Vildozos tolimas metimas skriejo pro šalį.

Pratęsimo metu į priekį išsiveržę „Maccabi“ krepšininkai į paskutinę pratęsimo minutę įžengė su 5 taškų pranašumu, tačiau M.Lessort‘o ir Mariaus Grigonio tikslūs dvitaškiai sumažino atsilikimą iki minimalaus.

Lemiamu metu prie baudų linijos stoję Tamiras Blattas ir Lorenzo Brownas neklydo bei užtikrino svečių pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Bonzie Colsonas, kuris mačą užbaigė su 21 tašku (7/11 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.), 8 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais, 1 klaida bei 24 naudingumo balais.

M.Grigonis šeimininkams pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 5 kamuolius, surinko 9 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Luca Vildoza 15, Marius Grigonis 13, Mathias Lessort’as 12.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 21, Johnas Dibartolomeo 15, Lorenzo Brownas, Joshas Nebo ir Tamiras Blattas po 12.

Atėnų klubas patyrė pralaimėjimus prieš Stambulo „Fenerbahce“ ir Pirėjo „Olympiakos“ ekipas, tačiau nugalėjo Miuncheno „Bayern“.

„Maccabi“ įveikė „Partizan“ klubą, tačiau nusileido „Valencia Basket“.

Praėjusiame sezone abi komandos šventė pergales namuose.