Ą. Tubelis vėl nebuvo registruotas, o V. Wembanyama siautė prieš S. Curry ir „Golden State Warriors“

Ąžuolas Tubelis „Philadelphia 76ers“ draugiškoms rungtynėms vėl nebuvo registruotas, o pirmasis NBA šaukimas surengė gerą pasirodymą prieš Stepheną Curry ir „Golden State Warriors“.

Victoras Wembanyama<br> USA Today/Scanpix nuotr.
 Victoras Wembanyama ir Stephenas Curry<br> USA Today/Scanpix nuotr.

Oct 21, 2023, 8:55 AM, atnaujinta Oct 21, 2023, 8:56 AM

Ą.Tubelio atstovaujamas „Philadelphia 76ers“ klubas 120:106 (24:25, 25:36, 38:30, 33:15) įspūdingo ketvirtojo kėlinio dėka įveikė „Atlanta Hawks“ krepšininkus.

Vilnietis, turintis dvišalį kontraktą vėl nepakilo nuo suolo, o jo komandą į priekį vedė De‘Anthony Meltonas. Gynėjas į „Atlanta Hawks“ krepšį per 24,5 minutės įmetė 29 taškus (5/6 dvit., 6/10 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

Filadelfijos žvaigždė Joelis Embiidas buvo antras rezultatyviausias Ą.Tubelio ekipos žaidėjas. Centras per 33 minutes pelnė 21 tašką (2/9 dvit., 1/3 trit., 14/15 baud.) ir sugriebė 5 atšokusius kamuolius.

„Atlanta Hawks“ gretose rezultatyviausiai žaidė Trae Youngas. Gynėjas per 27 žaidimo minutes įmetė 19 taškų (3/9 dvit., 2/7 trit., 7/9 baud.) ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Kitose rungtynėse prancūzo ir NBA pirmojo šaukimo Victoro Wembanyamos atstovaujama „San Antonio Spurs“ 122:117 (44:35, 28:28, 26:28, 24:26) įveikė „Golden State Warriors“ krepšininkus.

Pirmasis NBA šaukimas aikštelėje praleido 20,5 minutės, per kurias pelnė 19 taškų (6/12 dvit., 2/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir varžovams išrašė 5 blokus. V.Wembanyama buvo rezultatyviausias Teksaso valstijos žaidėjas.

„Golden State Warriors“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Mosesas Moody, kuris įmetė 18 taškų (3/5 dvit., 4/6 trit.) ir sugriebė 8 atšokusius kamuolius.

Šiame susitikime prastai sužaidė du nominalūs „Golden State Warriors“ lyderiai Stephenas Curry ir Klay‘us Thompsonas. S.Curry įmetė 11 taškų, tačiau pataikė vos 2 metimus iš 11 iš žaidimo (1/5 dvit., 1/6 trit.), o K.Thompsonas pelnė 9 taškus, bet pataikė vos 3 metimus iš 13 (2/5 dvit., 1/8 trit.).