Sensacingo ketvirtfinalio pakartojime – „Wolves“ revanšas prieš Jonavos ekipą

Vilniaus „Wolves“ (5/1) ekipa „Betsafe-LKL“ čempionate po pralaimėjimo panevėžiečiams atsitiesė ten, kur pernai sensacingai baigėsi jos sezonas. Kęstučio Kemzūros treniruojama komanda išvykoje 83:71 (19:20, 18:19, 23:18, 23:14) patiesė Jonavos „CBet“ (4/2) krepšininkus, kuriems tai – antroji nesėkmė paeliui.

Rasheedas Sulaimonas<br> Betsafe-LKL nuotr.

Oct 21, 2023, 4:50 PM, atnaujinta Oct 21, 2023, 7:48 PM

Būtent Jonavoje praėjusiame sezone Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pateikė staigmeną, kuomet ketvirtfinalio serijoje 2:0 iš „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų eliminavo „Wolves“.

Nuožmi kova ant parketo užvirė nuo pirmųjų minučių. Pirmojoje mačo dalyje dažnai keitėsi pirmaujanti komanda, o į pertrauką trapią persvarą nusinešė šeimininkai – 39:37.

Trečiajame ketvirtyje vilkai perėmė iniciatyvą ir nutolo per 8 taškus (58:50), tačiau Mike'as Lewisas prieš pat kėlinio sireną smeigė tritaškį su pražanga ir grąžino ūpą jonaviečiams – 57:60.

Šeimininkai tęsė gerą atkarpą ir prasidėjus lemiamam ketvirčiui vėl išsiveržė į priekį (66:62). Vis tik svečiai nepanikavo ir netrukus susigrąžino mačo kontrolę į savo rankas. Likus kiek daugiau nei minutei, Kristupo Žemaičio dvitaškis pirmąkart sukūrė jo komandai dviženklį atotrūkį (81:71). Galiausiai Jonavos krepšininkams jau nepavyko sukurti dar vieno stebuklo.

Nugalėtojus į pergalę vedė Rasheedas Sulaimonas. Amerikietis pelnė 25 taškus ir surinko tiek pat naudingumo balų. Dviženkliu taškų skaičiumi prie laimėjimo prisidėjo Christianas Mekowulu (13 tšk.), Vaidas Kariniauskas (12 tšk.) ir Eigirdas Žukauskas (10 tšk.).

Pralaimėtojų negelbėjo Strahinja Mičovičius, pelnęs 22 taškus. 15 taškų pridėjo M. Lewisas, 10 – Michaelas Hughesas. Edvinas Šeškus šalia 6 taškų išdalino 9 rezultatyvius perdavimus.

„Wolves“ šįkart vertėsi be sirguliuojančio Ado Juškevičiaus. Taip pat vilniečiai vis dar laukia sugrįžtančių Jeffery Tayloro bei Džordže Gagičiaus. Mačą Jonavoje stebėjo ir traumą neseniai patyręs Artūras Žagaras.

„CBet“: Strahinja Mičovičius 22, Mike'as Lewisas 15, Michaelas Hughesas 10, Edvinas Šeškus 6.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 25, Christianas Mekowulu 13, Vaidas Kariniauskas 12, Eigirdas Žukauskas 10, Tre'shawnas Thurmanas 8, Regimantas Miniotas 6.