Jonavos „CBet“ krepšininkams Kipro čempionų riešutas buvo per kietas

Jonavos „CBet“ (1/1) krepšininkams nepavyko iškovoti antrosios pergalės FIBA Europos taurės turnyre. Trečiadienį namuose Virginijaus Šeškaus auklėtiniai turėjo pripažinti Kipro čempionų „Petrolina-AEK“ (2/0) krepšininkų pranašumą.

Jonaviečiai liko be pergalės.<br>FIBA nuotr.

Oct 25, 2023, 6:25 PM, atnaujinta Oct 25, 2023, 8:29 PM

Jonaviečiai pralaimėjo rungtynes 80:87 (13:21, 22:22, 22:18, 23:26).

„CBet“ su problemomis susidūrė dar nuo rungtynių pradžių – varžovai anksti įgijo pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 8 taškų pranašumu.

Trečiajame kėlinyje V.Šeškaus kariaunai pavyko spurtuoti ir persverti rezultatą, bet ketvirtajame kėlinyje Kipro čempionai spurtavo 10:0 ir nurūkę į priekį išsivežė pergalę iš Jonavos.

Rezultatyviausiai aikštės šeimininkų gretose sužaidė Mike‘as Lewisas, kuris įmetė 23 taškus.

Primename, kad praėjusią savaitę „CBet“ pergalingai pardėjo žygį FIBA Europos taurėje.

Jonaviečiai išvykoje 104:85 (18:14, 24:27, 31:16, 31:31) pranoko Suomijos Kauhajokio „Karhu Basket“.