„Šiauliai“ išlieka nenugalimi KMT turnyre

„Šiaulių“ (3–0) komanda toliau yra neįveikiama Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT). Namuose vykusiose B grupės rungtynėse šiauliečiai 104:93 (34:38, 24:28, 22:20, 24:17) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1–2).

„Šiauliai“ išlieka nenugalimi KMT turnyre<br>Betsafe-LKL nuotr.

Oct 26, 2023, 8:36 PM, atnaujinta Oct 26, 2023, 8:37 PM

„Šiaulių“ komanda galingu puolimu pradėjo rungtynes ir vos po 5 žaidimo minučių pirmavo 23:12. Nepaisant to, kad pasvališkiai taip pat išjudino puolimo apsukas, po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 34:28.

Antrasis ketvirtis taip pat buvo rezultatyvus. Dovydas Romančenko neleido „Pieno žvaigždėms“ artėti (42:31), nors Brandonas Tabbas ir Martynas Arlauskas rinko svarbius taškus. Adomo Sidarevičiaus ir B.Tabbo šūviai tik pačioje kėlinio pabaigoje priartino pasvaliečius prieš šiauliečių – 56:58.

Po pertraukos „Pieno žvaigždės“ įvedė lygybę – 60:60. Nuo šio momento užvirė itin lygi kova. Vos svečiai pabandydavo pabėgti labiau, Jonathanas Davisas paruošdavo atsakymą – 75:76. Galiausiai ketvirčio pabaigą geriau sužaidę šiauliečiai susigrąžino persvarą – 80:76.

Šiaulių komandos atstovai gausiai stojo mesti baudų metimų. Net ir realizuojant juos pusėtinai, skirtumas augo iki dviženklės ribos – 92:82. Laiko dar buvo pakankamai, bet intrigos „Pieno žvaigždės“ nebeatkūrė.

Šiauliečiai turėjo keturis aiškiai išreikštus lyderius. 28 taškus pelnė L.Thorpe‘as, 21 – Tomašas Pavelka, po 17 – J.Davisas ir D.Romančenko. Pasvalio klube išsiskyrė 31 tašką įmetęs B.Tabbas.

Lapkričio 7 dieną pasvaliečiai susitiks su Palangos „Olimpu“ ir taip pradės antrojo rato kovas, o šiauliečiai 9 dieną susitiks su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“.