J. Valančiūnas NBA sezoną pradėjo dvigubu dviženkliu ir pergale prieš buvusį klubą

Trečiadienio naktį savo 2023–2024 m. NBA sezoną už Atlanto pradėjo lietuvis Jonas Valančiūnas. Jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ ekipa pirmajame sezono mače išvykoje 111:104 (25:28, 32:19, 25:23, 29:34) nugalėjo „Memphis Grizzlies“ ekipą.

J.Valančiūnas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Oct 26, 2023, 7:05 AM, atnaujinta Oct 26, 2023, 7:10 AM

Lietuvis J.Valančiūnas per 29 min. pelnė 12 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

Svečiai rungtynių kontrolę perėmė dar pirmosios mačo dalies metu.

Antrojo kėlinio viduryje „Pelicans“ spurtavo 11:0, tai leido įgyti 15 taškų pranašumą (52:37).

Po ilgosios pertraukos svečiams pavyko neatsipalaiduoti ir išlaikyti turėtą persvarą.

„Pelicans“ į priekį vedė C.J. McCollumas, kuris pelnė 24 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Zionas Williamsonas pridėjo 23 taškus ir 7 atkovotus kamuolius.

„Grizzlies“ ekipai 31 tašką įmetė Desmondas Bane'as.

„Grizzlies“: Desmondas Bane'as 31, Xavieras Tillmanas ir Marcusas Smartas po 17.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 24, Zionas Williamsonas 23, Brandonas Ingramas 19, Herbertas Jonesas 13, Jonas Valančiūnas 12.