Įspūdingai išsigelbėjęs „Partizan“ laimėjo Belgrado derbį

Penktasis Eurolygos turas prasidėjo įspūdingu Belgrado derbiu. „Partizan (2/3) krepšininkai namuose 88:86 (22:13, 20:29, 11:23, 35:21) nugalėjo „Crvena zvezda“ (1/4) su Roku Giedraičiu.

Serbiška Eurolygos vakaro pradžia – į akistatą stoja dvi Belgrado komandos<br> SIPA/Scanpix nuotr.

Oct 26, 2023, 7:19 PM, atnaujinta Oct 26, 2023, 10:00 PM

Ketvirtajame kėlinyje likus rungtyniauti mažiau nei 5 minutes „Crvena zvezda“ turėjo net 11 taškų persvarą (75:64).

Svarbiausiu rungtynių momentu Željko Obradovičius nusprendė priimti netikėtą sprendimą ir lemiamas minutes patikėjo atsarginiams žaidėjams.

Tokia strategija pasiteisino ir savų sirgalių palaikomi „Partizan“ krepšininkai sugebėjo sugrįžti į rungtynes, o labiausiai prie to prisidėjo Aleksa Avramovičius, kuris per šią atkarpą pelnė 12 taškų ir perėmė 1 kamuolį.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo 13 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 20 naudingumo balų surinkęs Zachas LeDay‘us.

Svečių komandoje žaidžiantis R.Giedraitis per 18 minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

„Partizan“: Aleksa Avramovičius 14, Zachas LeDay’us 13, Ognjen Jaramazas 12.

„Crvena zvezda“: Joelis Bolomboy’us 16, Shabazzas Napieras 14, Adamas Hanga ir Yago Dos Santos po 11.

„Partizan“ krepšininkai turėdami dvi pergales po penkių rungtynių užima 12-ąją vietą.

„Crvena zvezda“ ekipa su Roku Giedraičiu yra iškovojusi vieną pergalę ir rikiuojasi 16-oje pozicijoje.

Tai bus pirmosios rungtynės Ioanniui Sfairopoului už Belgrado ekipos vairo. Graikas trenerio pozicijoje pakeitė Duško Ivanovičių.

Praėjusį sezoną Eurolygoje abi komandos šventė pergales išvykos rungtynėse.