Tel Avivo „Maccabi“ (3/2) krepšininkai antradienį laimėjo nukeltas antrojo Eurolygos turo rungtynes. Izraelio klubas išvykoje 98:90 (25:32, 25:20, 25:20, 23:18) įveikė Milano „Olimpia“ (1/4).

Rungtynių pabaigoje spurtavęs „Maccabi“ išrašė eilinį pralaimėjimą „Olimpia“ ekipai<br>G. Bitvinsko nuotr.

Oct 31, 2023, 9:36 PM, atnaujinta Nov 1, 2023, 12:02 AM

Paskutinis kėlinys prasidėjo „Maccabi“ krepšininkams pirmaujant 75:72. Atkakli kova ketvirtajame kėlinyje vyko ir toliau, o likus žaisti 3 minutes po Shavono Shieldso tolimo metimo Tel Avivo klubas turėjo tik minimalią persvarą 85:84.

Tačiau tuomet Lorenzo Brownas smeigė du tritaškius, dvitaškį pridėjo Jamesas Webbas ir „Maccabi“ susikūrė pakankamą persvarą pergalei iškovoti.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Jasielis Rivero, kuris surinko 21 tašką (8/9 dvit., 5/8 baud.), 4 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 klaidą, 5 išprovokuotas pražangas ir 26 naudingumo balus.

„Olimpia“: Nikola Mirotičius 24, Shavonas Shieldsas 22, Johannesas Voigtmannas 18.

„Maccabi“: Jasielis Rivero 21, Lorenzo Brownas 20, Bonzie Colsonas 16.

Milano klubas turėdamas 1 pergalę ir 4 pralaimėjimus užima 15-ąją vietą.

„Maccabi“ su 3 laimėjimais po 5 rungtynių rikiuojasi 9-oje pozicijoje.