Gynėjams dėkojęs K. Kemzūra po pergalės išlukšteno „Wolves“ sėkmės Liublianoje paslaptį

Vilniaus „Wolves“ išvyka į Slovėniją buvo sėkminga. Vilniečiai Europos taurės turnyre iškovojo antrąją pergalę iš eilės, nugalėdami Liublianos „Cedevitą Olimpija“ 86:78 (22:18, 26:17, 15:21, 23:22). Šeimininkai ir toliau lieka be pergalių, pralaimėję visas 5 rungtynes.

Kęstutis Kemzūra.<br>LKL nuotr.

Nov 1, 2023, 8:07 AM

„Gerai vykdėme savo žaidimo planą ir į rungtynes žengėme susikoncentravę. Mačo tempą kontroliavome nuo pat pradžios, bet pirmojo kėlinio metu praradome penkis kamuolius, tai neleido mums atitrūkti.

Laukėme varžovų sugrįžimo po pertraukos, taip ir atsitiko. Man nepatiko, su kokiu nusiteikimu pradėjome trečiąjį kėlinį, energija buvo netinkama, varžovai išmetė kokybiškus metimus.

Bet svarbiausiu metu sugebėjome tai sustabdyti, pataikėme svarbius metimus. Noriu išskirti mūsų gynėjus, kurie kontroliavo šias rungtynes. Manau, kad nusipelnėme šios pergalės“, – po pergalės džiaugėsi „Wolves“ treneris Kęstutis Kemzūra.

Kitas Europos taurės rungtynes „Wolves“ žais lapkričio 8 d. namuose su Slobožanksės „Prometey“ (Ukraina).