K. Duranto ir V. Wembanyama akistatoje – įspūdingas prancūzo dėjimas ir neįtikėtinas „Spurs“ išsigelbėjimas

Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusiose NBA rungtynėse krepšinio sirgalių dėmesį pritraukė dviejų ryškių žvaigždžių susidūrimas. Lygos senbuvis Kevinas Durantas ir jo atstovaujama „Phoenix Suns“ (2/2) savo aikštėje priėmė „San Antonio Spurs“ (2/2) klubą, kurio garbę gina pirmasis Naujokų biržos šaukimas Vicotras Wembanyama.

V.Wembanyama.<br>AP/Scanpix nuotr.

2023-11-01 07:39, atnaujinta 2023-11-01 07:44

Nors statistiškai K.Durantas pranoko lygos naujoką, bet pergalę po dramatiškos kovos 115:114 (18:27, 27:36, 32:37, 33:19) šventė „Spurs“.

19-metis 223 cm ūgio naujokas prie pergalės prisidėjo įmesdamas 18 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.) ir atkovodamas 8 kamuolius.

Akistatos metu jaunasis Prancūzas pasižymėjo ir galingu dėjimu iš viršaus – kamuolį jis tiesiog „sugrūdo per varžovą“.

Tuo metu K.Duranto sąskaitoje – 26 taškai. Puolėjas prie jų pridėjo 2 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Neįtikėtina, bet „Suns“ dominavo ir pirmavo visų rungtynių metu – nuo pirmosios mačo minutės į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai vienu metu turėjo ir 20 taškų pranašumą, bet jį po pertraukos vis labiau ėmė mažinti svečiai.

Tiksint paskutinėms sekundėms Keldonas Johnsonas perėmė kamuolį iš K.Duranto rankų ir dvitaškiu metimu pirmą kartą rungtynių metu išvedė „Spurs“ į priekį.

„Suns“ atsakymui buvo likusi 1,2 sekundės, bet per jas K.Duranto tritaškis skriejo pro šalį ir pergalę šventė svečiai.

„Phoenix Suns“: Kevinas Durantas 26, Ericas Gordonas 20, Graysonas Allenas 19, Jusufas Nurkičius 12.

„San Antonio Spurs“: Keldonas Johnsonas 27, Victoras Wembanyama ir Devinas Vassellis po 18, Zachas Collinsas 14.