Veterano vedama „Crvena zvezda“ palaužė „Bayern“

Belgrado „Crvena zvezda“ (2/4) su Roku Giedraičiu ketvirtadienį namų Eurolygos rungtynėse 74:68 (12:19, 21:16, 20:24, 21:9) palaužė Miuncheno „Bayern“ (2/4).

Veterano vedama „Crvena zvezda“ palaužė „Bayern“<br>SIPA/Scanpix nuotr.
 M. Teodosičius<br>R.Vilkelio nuotr.
 R. Giedraitis<br>R.Vilkelio nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 2, 2023, 7:15 PM, atnaujinta Nov 2, 2023, 10:48 PM

Lemiamą kėlinį Belgrado klubas pradėjo atsilikdamas 53:59, tačiau R.Giedraičio dvitaškis su pražanga ir Milošo Teodosičiaus tritaškis davė puikią kėlinio pradžią šeimininkams.

Per minutę persvarą praradę „Bayern“ krepšininkai sugebėjo nenutolti ir į paskutinę minutę žengė atsilikdami 68:69. Visgi jos metu svečiai taškų nepelnė, o Yago Dos Santoso tritaškis ir Joelio Bolomboy‘aus užtikrino Serbijos klubo pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė dvigubu dubliu pasižymėjęs Milošas Teodosičius. 36-erių serbas surinko 16 taškų (3/5 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), 1 atkovotą ir 2 perimtus kamuolius, 11 rezultatyvių perdavimų ir 22 naudingumo balus.

Rokas Giedraitis prie pergalės prisidėjo 5 taškais (2/5 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.), 6 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais ir 4 naudingumo balais.

„Crvena zvezda“: Milošas Teodosičius 16, Luka Mitrovičius ir Shabazzas Napieras po 11.

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 16, Isaacas Bonga ir Leandro Bolmaro po 12.

Belgrado ekipa turnyrą pradėjo pergalingai, tačiau vėliau patyrė 4 pralaimėjimus ir užima 13-ąją vietą.

„Bayern“ turėdami 2 laimėjimus žengia 14-oje pozicijoje.

Praėjusiame sezone tarpusavio dvikovose abi komandos šventė pergales namuose.