Pirmoji N. Čanako pergalė – atkaklioje kovoje palaužta V. Šeškaus treniruojama Jonavos ekipa

Nenadas Čanakas iškovojo pirmąją savo pergalę su šio sezono Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“ (5/3). Serbo treniruojama ekipa namuose 85:79 (16:13, 21:24, 23:22, 24:20) įveikė Jonavos „CBet“ (5/3) ekipą.

„7bet-Lietkabelis“ – „CBet“<br> Betsafe-LKL nuotr.
Daugiau nuotraukų (21)

Nov 4, 2023, 5:05 PM, atnaujinta Nov 4, 2023, 7:30 PM

Nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse abiejų ekipų žaidime nestigo klaidų, o po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo trapų pranašumą – 16:13. Tiesa, vos žengęs ant parketo Dastinas Morkūnas šaltakraujišku tritaškiu lygino rezultatą – 16:16. Jam tuo pačiu atsakė Vytenio Lipkevičiaus ir Martyno Varno tandemas – 22:16.

Atrodė, kad panevėžiečiai bandys atitrūkti (29:23), tačiau komandą sudrebino nelaimė – kelio traumą patyrė Alenas Hadžibegovičius, nebegalėjęs savarankiškai pakilti nuo parketo.

„CBet“ surengė spurtą 7:0 ir persvėrė rezultatą (30:29), o pasibaigus antrajam ketvirčiui tvyrojo lygybė – 37:37.

Po pertraukos situacija menkai kito – kova liko tokia pat atkakli. Ivanas Gandia-Rosas rinko svarbius taškus savo ekipai (57:56), bet M.Varno ir Gedimino Oreliko dėka „7bet-Lietkabelis“ turėjo minimalų pranašumą – 60:59.

Likus žaisti 3 minutes Panevėžio komanda didino skirtumą iki 4 taškų – tai padarė Gabrielius Maldūnas – 76:72. Nepaisant to, kad baudų jis nerealizavo, netrukus reabilitavosi metimu „iš žaidimo“ (78:72), vis tik Michaelas Hughesas ir E.Šeškus braukė perniek šeimininkų pranašumą – 77:78.

Liko pusantros minutės, P.Valinskas smeigė „7bet-Lietkabeliui“ labai reikšmingą tritaškį – 81:77. E.Šeškus vėl bandė savo laimę, bet taiklus nebuvo, o P.Valinskas stojo mesti baudų – 83:77. Jos artino prie pergalės panevėžiečius ir nors M.Lewisas pridėjo dvitaškį, G.Oreliko taškas nuo baudų metimo linijos tirpdė svečių šansus – 84:79.

Paskutinę rungtynių sekundę E.Šeškus dar pamėgino atimti kamuolį iš varžovų, o dėl to didelį nepasitenkinimą parodė G.Orelikas su V.Lipkevičiumi, kurie apsistumdė su Jonavos krepšininku.

„7bet-Lietkabelis“: Paulius Valinskas 18 (7 rez. perd., 4/6 trit.), Martynas Varnas (3/4 trit.), Gediminas Orelikas (10 atk. kam.) ir Nikola Popovičius – po 13, Gabrielius Maldūnas 8.

„CBet“: Michaelas Hughesas 18 (8 atk. kam.), Ivanas Gandia-Rosas 16, Strahinja Mičovičius 12 (6 rez. perd.), Michaelas Lewisas 10, Edvinas Šeškus 8 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„7bet-Lietkabelis“ „Betsafe-LKL“ čempionate patyrė 3 pralaimėjimus ir turėdami 5 laimėjimus užima 5-ąją vietą.

Europos taurės varžybose panevėžiečiai yra iškovoję 1 pergalę ir patyrę 4 pralaimėjimus.

Jonaviškiai Lietuvos čempionate su 5 laimėjimais rikiuojasi 6-oje pozicijoje.

FIBA Europos taurėje laimėjo 2 rungtynes ir patyrė 1 pralaimėjimą.

Praėjusiame reguliariajame sezone „7bet-Lietkabelis“ laimėjo visas 3 tarpusavio rungtynes, o kovoje dėl trečiosios vietos Panevėžio klubas triumfavo 3:2.