Be variantų: blankus D. Sabonis ir „Kings“ buvo sutriuškinti „Rockets“

Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (2/4) išvykoje neturėjo variantų prieš „Houston Rockets“ (3/3) krepšininkus. Blankų mačą sužaidusio lietuvio ekipa 97:122 (22:32, 20:35, 18:30, 37:25) buvo sutriuškinta Hiustone.

Domantas Sabonis<br> USA Today/Scanpix nuotr.

Nov 7, 2023, 6:22 AM, atnaujinta Nov 7, 2023, 6:29 AM

D.Sabonis šiame mače aikštelėje praleido 30 minučių, per kurias spėjo pelnyti 8 taškus (3/4 dvit., 2/3 baud.), sugriebė 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Sacramento „Kings“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Keonas Ellisas, kuris pelnė 15 taškų (1/1 dvit., 4/6 trit., 1/4 baud.).

„Houston Rockets“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Jalenas Greenas, kuris per 25,5 minutės aikštelėje į „Sacramento Kings“ krepšį įmetė 23 taškus (2/4 dvit., 3/5 trit., 10/12 baud.).

Šalia trigubo buvo „Houston Rockets“ turkas Alperenas Šengunas. Vidurio puolėjas šiame mače žaidė 25,5 minutės ir spėjo pelnyti 17 taškų (7/11 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atlikti 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovoti 8 kamuolius.

Pirmojo kėlinio pradžia buvo apylygė ir abi komandos kovojo taškas į tašką, tačiau jau ketvirčio pabaigoje „Houston Rockets“ po tikslaus J.Greeno tritaškio susikrovė dviženklį pranašumą (22:32).

Antrajame kėlinyje „Houston Rockets“ ir toliau po mažu didino savo pranašumą, kuris galop kėlinio pabaigoje buvo pasiekęs net 25 taškus, o „Sacramento Kings“ per visą antrąjį kėlinį, neskaitant pirmų dviejų minučių, nesustabdė varžovų puolimo ir leido jiems pabėgti į priekį triuškinamu skirtumu (42:67).

Trečiojo kėlinio pradžioje ir toliau tęsėsi „Sacramento Kings“ triuškinimas. Pirmosiomis ketvirčio minutėmis „Houston Rockets“ pirmąkart išsiveržė 30 taškų skirtumu į priekį 45:75, o trečiojo kėlinio pabaigoje „Sacramento Kings“ krepšininkai buvo daužomi beveik 40 taškų skirtumu (56:95). Pasibaigus trečiajam ketvirčiui „Sacramento Kings“ turėjo net 37 taškų deficit (60:97).

Ketvirtasis kėlinys – it formalumas. „Houston Rockets“ į aikštelę išleido rotacijos žaidėjus, kurie šį sezoną žaidžia mažiau, tad iki kėlinio ir mačo pabaigos „Sacramento Kings“ sumažino varžovų pranašumą iki kiek mažesnio ir patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą šiame NBA sezone (97:122).

„Houston Rockets“: Jalenas Greenas 23, Alperenas Šengunas 17 (12 rez. perd., 8 atk. kam.), Jabari Smithas (3/5 trit., 4 atk. kam.) ir Aaronas Holiday (6/6 dvit., 3 atk. kam.) po 13, Fredas VanVleetas 11 (0/3 dvit., 3/5 trit., 5 rez. perd., 4 atk. kam.).

„Sacramento Kings“: Keonas Ellisas 15 (4/6 trit.), Kevinas Huerteris 13 (3/8 trit.), Keeganas Murray 12 (3/5 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam.), Colby Jonesas (4/6 dvit., 5 atk. kam.) ir JaVale‘as McGee po 10, Domantas Sabonis 8 (3/4 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 klaid.).