Dramoje Majamyje – netikslus „Lakers“ pergalingas metimas ir monstriškas „Heat“ puolėjo pasirodymas

Įspūdingame mače tarp „Miami Heat“ (3/4) ir „Los Angeles Lakers“ (3/4) – dramatiška Majamio klubo pergalė.

Bamas Adebayo ir LeBronas Jamesas<br> SPO/Scanpix nuotr.

Nov 7, 2023, 7:56 AM

Majamio klubas po neįtikėtinos kovos 108:107 (33:33, 29:26, 28:20, 18:28) įveikė LeBrono Jameso vedamą Los Andželio ekipą.

Likus 8,9 sekundės „Los Angeles Lakers“ atsilikinėjo 107:108 ir turėjo progą išplėšti pergalę. L.Jamesas veržėsi arčiau krepšio, puikiai sutraukė varžovų gynybą ir nusimetė perdavimą į kraštą Camui Reddishui, kuris buvo visiškai laisvas kairiajame aikštelės kampe, tačiau C.Reddisho tolimas metimas nepasiekė tikslo ir „Miami Heat“ išnešė sveiką kailį prieš L.Jameso atstovaujamą „Los Angeles Lakers“ klubą.

Majamio klubo gretose įspūdingą pasirodymą surengė puolėjas Bamas Adebayo. Krepšininkas per 38 minutes aikštelėje surinko įspūdingą trigubą dublį – 22 taškai (8/19 dvit., 1/1 trit., 3/5 baud.), 20 atkovotų kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyviau už B.Adebayo rungtyniavo tik Jimmy Butleris, kuris per 36,5 minutės pelnė 28 taškus (6/11 dvit., 3/4 trit., 7/7 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 4 atšokusius kamuolius.

L.Jamesas šiame mače ant parketo praleido 37,5 minutės, per kurias spėjo pelnyti 30 taškų (13/19 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 kartus.

„Los Angeles Lakers“ klube žibėjo Vaido Kariniausko pasaulio čempionate baustas Austinas Reavesas. Gynėjas buvo arti trigubo dublio. Krepšininkas per 40 minučių aikštelėje pelnė 23 taškus (6/6 dvit., 3/8 trit., 2/3 baud.), sugriebė 10 atšokusių kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

„Sveikinimai „Heat“. Jie šį vakarą sužaidė puikias rungtynes. Mes šiandien atsakėme jiems savo intensyvumu ir kartu žaidėme gerą krepšinį“, – po rungtynių kalbėjo L.Jamesas.

„Miami Heat“: Jimmy Butleris 28 (6 rez. perd.), Bamas Adebayo (20 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Tyleris Herro (6/10 dvit., 2/10 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 22, Duncanas Robinsonas 12.

„Los Angeles Lakers“: LeBronas Jamesas 30, Austinas Reavesas 23 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), D‘Angelo Russellas 13 (5/7 dvit., 1/3 trit., 6 rez. perd., 4 atk. kam.), Christianas Woodas 12 (3/6 trit., 6 atk. kam.).