„Pelicans“ ir J. Valančiūno košmaras: blankus lietuvis patyrė sutriuškinimą

Netekčių išretinta Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pellicans“ (4/4) ekipa vėl liko be pergalės. Šį kartą naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose rungtynėse Naujojo Orealno klubas namuose turėjo pripažinti „Minnesota Timberwolves“ (5/3) krepšininkų pranašumą.

J.Valančiūnas.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2023-11-09 07:00, atnaujinta 2023-11-09 07:01

„Pelicans“ pralaimėjo dvikovą 101:122 (24:28, 20:44, 24:25, 33:25). Tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

J.Valančiūnas šioje dvikovoje per 22 minutes įmetė 8 taškus (4/7 dvit., 0/2 trit.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Intriga rungtynėse baigėsi dar iki ilgosios pertraukos. Dominavę svečiai dar antrajame kėlinyje susikrovė triuškinantį pranašumą, kurį išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sužaidė Anthony Edwardsas, kuris įmetė 26 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ gretose išsiskyrė 24 taškus pelnęs ir 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs Brandonas Ingramas.

Šiose rungtynėse aikštės šeimininkai vertėsi be Ziono Williamsono ir C.J. McCollumo. Tai du rezultatyviausi „Pelicans“ krepšininkai.

„Minnesota Timberwolves“: Anthony Edwardsas 26, Karlas-Anthony Townsas 23, Rudy Gobertas 17.

„New Orlenas Pelicans“: Brandonas Ingramas 24, Jordanas Hawkinsas 14, Mattas Ryanas 12.