„Partizan“ Eurolygoje vos nepadovanojo „Fenerbahce“ pergalės

Stringantis Belgrado „Partizan“ klubas ketvirtadienį namie Eurolygos akistatoje metė iššūkį sėkmingai kovojančiai Stambulo „Fenerbahce“ ekipai ir šeimininkų pastangos buvo vainikuotos sėkme – serbai išplėšė neįtikėtinai sunkią pergalę 85:84 (23:27, 24:29, 16:13, 22:15).

"Fenerbahce" ekipa yra viena iš Eurolygos lyderių.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Nov 9, 2023, 9:06 PM, atnaujinta Nov 9, 2023, 11:55 PM

Dar antro kėlinio pabaigoje „Partizan“ turėjo 15 taškų deficitą – 39:54, tačiau jau ketvirtame kėlinyje rezultatas buvo lygus 76:76.

Likus kovoti 12 sekundžių Danilo Andžusičius dviem baudos metimais stumtelėjo „Partizan“ į priekį 85:82, o Scottie Wilbekinas baudomis tik sušvelnino skirtumą iki 84:85.

Kitą vertus, serbai vos patys nepadovanojo pergalės turkams, prarasdami kamuolį, kai žaisti buvo likę 5 sek. Jiems pasisekė, kad Tylerio Dorsey tritaškis buvo netikslus.

„Partizan“: Frankas Kaminsky 15, Jamesas Nunnally ir Alenas Smailagičius po 13, Danilo Andžusičius 9.

„Fenerbahce“: Nigelas Hayesas-Davisas 23 (5/5 dvit., 6 atk. kam., 35 naud.), Tyleris Dorsey 18, Johnathanas Motley 11.

Graiko Dimitrio Itoudžio vedamas turkų klubasEurolygoje yra ant bangos – komanda laimėjo penkis mačus iš septynių.

Turkai turėjo keturių pergalių seriją, praėjusią savaitę nurungę Pirėjo „Olympiakos“ 79:77.

Kur kas sunkiau sekėsi serbų klubui – jis savo sąskaitoje iki ketvirtadienio turėjo 2 pergales, praėjusiame ture nusileidęs po atkaklios kovos Vitorijos „Baskonia“ atstovams 83:84.