Nutrūko „Monaco“ penkių pergalių iš eilės seriją Eurolygoje – antausį smogė „Anadolu Efes“

Per šios savaitės dviejų Eurolygos mačų maratoną „Monaco“ ekipa su Donatu Motiejūnu antradienį namie kovėsi su turkų „Anadolu Efes“ klubu ir patyrė skaudų pralaimėjimą: krito 82:89 (25:28, 19:20, 22:21, 16:20).

D.Motiejūnas<br>G.Bitvinsko nuotr.
D.Motiejūnas
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 14, 2023, 7:39 PM, atnaujinta Nov 14, 2023, 10:39 PM

„Monaco“ ekipoje kovojantis Donatas Motiejūnas sužaidė rezultatyviausias šio sezono rungtynes Eurolygoje, tačiau ekipos neišgelbėjo.

Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas per 19 minučių pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“ pirmavo viso mačo metu, o paskutinę rungtynių minutę šeimininkai sugebėjo aptirpdyti skirtumą iki 82:85.

Tačiau taškus įmetė Shane'as Larkinas, baudų metimus realizavo Dariusas Thompsonas ir baigtis tapo aiški.

„Monaco“: Jordanas Loydas 19 (3/6 trit., 8/8 baud.), Johnas Brownas (8 atk. kam.) ir Donatas Motiejūnas po 13, Mike'as Jamesas 12.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 25 (6/8 dvit., 4/9 trit.), Rodrigue'as Beaubois 21, Dariusas Thompsonas 16.

Ir vėl sėkmingai šiame Eurolygos sezone žygiuojantis „Monaco“ iki antradienio turėjo 5 laimėjimus iš 7 galimų ir užėmė 3–6 vietas.

Praėjusiame ture „Monaco“ įveikė Vilerbano ASVEL 80:70 ir pratęsė pergalių seriją iki penkių.

„Anadolu Efes“ praėjusią savaitę taip pat džiaugėsi pergale, namie įveikusi Kauno „Žalgirį“ 86:82. Tai buvo trečioji turkų sėkmė šiame Eurolygos sezone.