„Panathinaikos“ su M. Grigoniu iškovojo trečiąją pergalę paeiliui

Marius Grigonis su Atėnų „Panathinaikos“ (5/4) klubu penktadienį namų Eurolygos rungtynėse 90:76 (21:15, 24:27, 17:21, 28:13) pranoko Bolonijos „Virtus“ (6/3) ekipą.

„Panathinaikos“ su M. Grigoniu siekia sustabdyti „Virtus“<br>SIPA nuotr.

Nov 17, 2023, 9:01 PM, atnaujinta Nov 17, 2023, 11:56 PM

„Virtus“ krepšininkai dar ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 67:62, tačiau Marius Grigonis užvedė šeimininkus spurtui 13:0, o netrukus „Panathinaikos“ dar pelnė 7 taškus be atsako ir lemiamu metu pademonstravę puikų žaidimą iškovojo antrą pergalę šią savaitę.

Nugalėtojus į priekį vedė Konstantinos Mitoglou. Graikas surinko 24 taškus (6/7 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 30 naudingumo balų.

M.Grigonis per 23 minutes pelnė 6 taškus (1/3 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, 3 kartus prasižengė, sykį suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Konstantinos Mitoglou 24, Luca Vildoza, Kostas Sloukas ir Kendrickas Nunnas po 11.

„Virtus“: Marco Belinelli 20, Tornike Šengelija 17, Danielis Hackettas ir Alessandro Pajola po 7.

Atėnų ekipa yra iškovojusi 3 pergales paeiliui ir su 5 laimėjimais rikiuojasi 5-oje pozicijoje.

Bolonijos krepšininkai turėdami 6 pergales užima 3-ąją vietą.

Praėjusiame sezone abi ekipos iškovojo pergales namuose.