Lietuvių akistatoje Ispanijoje – M. Gebeno klubo pergalė prieš M. Blaževičių ir „Monbus Obradoiro“

Lietuvių akistatoje Ispanijos pirmenybėse – Martino Gebeno Manresos BAXI (6/4) ekipos pergalė prieš Mareką Blaževičių ir Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (4/6).

M. Gebenas<br>FIBA nuotr.

Nov 19, 2023, 4:05 PM

BAXI 76:56 (17:13, 20:12, 13:14, 26:17) sutriuškino „Monbus Obradoiro“, o abu mače žaidę lietuviai buvo blankūs.

Nugalėtojų gretose M.Gebenas aikštelėje praleido 11,5 minutės, per kurias spėjo pelnyti 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir sukaupė 3 naudingumo balus.

Pralaimėtojų ekipoje M.Blaževičius irgi žaidė 11,5 minutės, per kurias įmetė 5 taškus (1/1 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė ir tiek pat kartų išprovokavo varžovų pražangas bei surinko 2 naudingumo balus.

BAXI gretose Devinas Robinsonas ir Brancou Badio pelnė po 14 taškų.

„Monbus Obdaroiro“ ekipoje rezultatyviausiai sužaidė Jordanas Howardas, kuris įmetė 9 taškus.