T. Sedekerskio ir Ch. Moneke duetas atvedė „Baskonia“ į pergalę prieš „Valencia“

Po ligos į aikštelę grįžęs ir trečiajame kėlinyje daugumą savo taškų surinkęs Tadas Sedekerskis svariai prisidėjo prie Vitorijos „Baskonia“ (5/5) pergalės prieš Valensijos „Valencia Basket“ (7/3).

Tadas Sedekerskis<br>G.Bitvinsko nuotr.

2023-11-19 20:06

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namuose 83:74 (15:19, 21:18, 26:20, 21:17) įveikė „Valencia Basket“ krepšininkus.

Tadas Sedekerskis šiame mače sugrįžo į aikštelę po to, kai praleido antrąją Eurolygos dvigubos savaitės dvikovą dėl ligos.

Puolėjas iš Lietuvos šiame mače aikštelėje praleido 25,5 minutės, per kurias pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 24 naudingumo balus.

Įdomu, kad T.Sedekerskis 13 iš 15 pelnytų taškų pelnė antroje mačo dalyje.

Už lietuvį naudingiau ir rezultatyviau rungtyniavo tik Chima Moneke. Puolėjas žaidė net 31 minutę, pelnė 18 taškų (5/7 dvit., 1/5 trit., 5/5 baud.), sugriebė 7 atkovotus kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Valencia Basket“ ekipoje įspūdingai sužaidė Damienas Inglisas. Krepšininkas per 25,5 minutės pelnė 19 taškų (6/7 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir sukaupė net 29 naudingumo balus.