G. Petronytės magija Europos taurėje: 40 naudingumo balų ir bilietas į atkrintamąsias

Fenomenali Gintarė Petronytė įspūdingai prisidėjo prie Kaiserio „Melikgazi“ klubo pergalės moterų Europos taurės turnyre, o ši pergalė lietuvės klubui atvėrė duris į minėtojo turnyro atkrintamųjų etapą.

Gintarė Petronytė<br> FIBA nuotr.

Nov 23, 2023, 12:50 PM

G.Petronytės atstovaujamas „Melikgazi“ (3/2) namuose 83:58 (22:15, 21:20, 25:12, 15:11) susitvarkė su Ružomberoko MBK (0/5) ir užsitikrino antrąją vietą F grupėje.

Šiame mače įspūdingai sužaidė Lietuvos moterų krepšinio rinktinės kapitonė G.Petronytė.

Vidurio puolėja per 26,5 minutės pelnė 23 taškus (9/12 dvit., 5/5 baud.), sugriebė net 15 atšokusių kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė net 40 naudingumo balų.

G.Petronytė buvo rezultatyviausia ir naudingiausia šio mačo žaidėja.

195 cm ūgio vidurio puolėja šiemet Europos taurėje ant parketo praleidžia po beveik 27 minutes, per kurias renka po 12 taškų (73,3 proc. dvit., 84,2 proc. baud.), sugriebia po 7,8 atšokusio kamuolio, atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus ir fiksuoja 17,4 naudingumo balų vidurkį.

Lapkričio 29 d. G.Petronytės klubas vyks į Rygą, kur susikaus su Gabijos Meškonytės atstovaujamu Rygos TTT klubu. Šios rungtynės turnyrine prasme nieko nelems, tačiau jos lems komandų reitingą, iš kurio po grupių etapo komandos bus skirstomos į poras ir į bendrą atkrintamųjų medį.