Įspūdingas M. Grigalauskytės žaidimas leido DVTK pratęsti pergalių seriją moterų Eurolygoje

Monika Grigalauskytė sužaidė naudingiausias savo rungtynes moterų Eurolygoje, o jos atstovaujama Miškolco DVTK (6/0) namuose 67:56 (20:12, 18:20, 14:9, 15:15) įveikė Valensijos „Valencia Basket“ (3/3) krepšininkes.

Monika Grigalauskytė<br> FIBA nuotr.

Nov 23, 2023, 12:32 PM, atnaujinta Nov 23, 2023, 12:41 PM

Miškolco ekipa pratęsė savo pergalių seriją Eurolygoje iki 6 ir šiuo metu yra viena iš dviejų komandų moterų Eurolygos turnyre nepatyrusių nė vieno pralaimėjimo.

Vienintelė komanda, kuri kartu su Miškolco DVTK ekipa vis dar nėra pralaimėjusi, yra žvaigždžių pagrindu suburta Stambulo „Fenerbache“ (6/0). Šios dvi komandos susikaus jau po 6 dienų, kuomet lapkričio 29 dieną „Fenerbache“ atvyks į DVTK namus Miškolcų miese.

Dvikovoje prieš Valensijos „Valencia Basket“ ekipą įspūdingą pasirodymą surengė Lietuvos rinktinės puolėja Monika Grigalauskytė.

191 cm puolėja per 23 minutes pelnė 15 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir sukaupė 17 naudingumo balų. M.Grigalauskytė buvo naudingiausia ir rezultatyviausia savo komandos žaidėja.

Šiame sezone M.Grigalauskytė moterų Eurolygoje aikštelėje praleidžia po 19,5 minutės, pelno po 4,9 taško (60 proc. dvit., 66,7 proc. baud.), atkovoja po 2,9 atšokusio kamuolio ir sukaupia po 5,8 naudingumo balo.

Šiame mače geriau už lietuvę žaidė „Valencia Basket“ lyderė Marie Guelich, kuri per 34,5 minutės įmetė 21 tašką (9/13 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir sukaupė 22 naudingumo balus.