T. Sedekerskis žaidė naudingiau už D. Motiejūną, tačiau dramatišką pergalę šventė „Monaco“

Donato Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ (6/4) klubas penktadienį 77:75 (16:19, 19:17, 27:23, 15:16) įveikė Tado Sedekerskio vedamą Vitorijos „Baskonia“ (5/5).

T. Sedekerkis žaidė naudingiau už D. Motiejūną, tačiau dramatišką pergalę šventė „Monaco“<br> lrytas.lt koliažas
Tadas Sedekerskis<br>G.Bitvinsko nuotr.
Donatas Motiejūnas<br>ZUMAPress.com/SPO/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2023-11-24 21:17, atnaujinta 2023-11-25 07:10

Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje svečiai pirmavo 73:62, tačiau Tado Sedekerskio tolimas metimas įkvėpė „Baskonia“ įspūdingam sugrįžimui.

10:3 atkarpą laimėję šeimininkai paskutinę rungtynių minutę pradėjo tiksliais Codi Miller-McIntyre‘o baudų metimais po nesportinės Mike‘o Jameso pražangos, kurie atsilikimą sumažino iki 3 taškų – 72:75.

„Baskonia“ nepataikė savo metimo, tačiau prie baudų linijos pasiųstas Alpha Diallo taip pat metė pro šalį ir Markusas Howardas pataikydamas tritaškį likus žaisti 11 sekundžių išlygino rezultatą.

Paskutinėje atakoje M.Jamesas atliko netikslų metimą, tačiau Jaronas Blossomgame‘as šoko auščiau už visus ir atlikęs įspūdingą dėjimą išplėšė pergalę monegaskams.

Naudingiausiai šeimininkų komandoje rungtyniavęs T.Sedekerskis per 35 minutes surinko 13 taškų (2/5 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus bei 19 naudingumo balų.

Nugalėtojams D.Motiejūnas per 18 minučių pridėjo 6 taškus (3/6 dvit., 0/2 trit.), atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, klaidą, 2 blokus ir 5 naudingumo balus.

„Monaco“ ekipą į priekį vedė M.Jamesas. Monegaskų žvaigždė ant parketo praleido 34 minutes ir rungtynes užbaigė su 28 taškais (5/9 dvit., 5/11 trit., 3/3 baud.), 8 atkovotais kamuoliais, 5 rezultatyviais perdavimais, 2 klaidomis ir 29 naudingumo balais.

„Baskonia“: Markusas Howardas 18, Vanja Marinkovičius 15, Tadas Sedekerskis 13.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 28, Alpha Diallo 13, Johnas Brownas 8.

Pralaimėjimas nutraukė Vitorijos klubo 4 pergalių seriją ir su 5 pergalėmis „Baskonia“ užima 8-ąją vietą.

D.Motiejūno atstovaujama ekipa yra laimėjusi 6 rungtynes ir rikiuojasi 6-oje vietoje.

„Monaco“ krepšininkai praėjusiame sezone laimėjo abi tarpusavio rungtynes.