Maodo Lo vedama „Olimpia“ Belgrade sutriuškino „Crvena zvezda“ krepšininkus

2023 m. lapkričio 24 d. 21:16
Milano „Olimpia“ (4/6) krepšininkai vis tvirčiau jaučiasi Eurolygoje. Ettore Messinos auklėtiniai penktadienį išvykoje 93:71 (20:19, 18:20, 25:17, 30:15) sutriuškino Roko Giedraičio atstovaujamą Belgrado „Crvena zvezda“ (3/7).
Rungtynių baigtį nulėmė įspūdingą atkarpą ketvirtajame kėlinyje, kuri prasidėjo Milano komandai pirmaujant 69:65.
Shavonas Shieldsas su Maodo Lo kartu pelnė 18 taškų, o vienintelius 2 „Crvena zvezda“ taškus per šią atkarpą sugebėjo pelnyti Rokas Giedraitis. 20 taškų pranašumą (87:67) susikūrę svečiai per paskutines dvi minutes jo neiššvaistė ir šventė pergalę.
Rokas Giedraitis pralaimėtojams per 29 minutes pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.
Nesulaikomas nugalėtojų komandoje buvo Maodo Lo, kuris pelnė 32 taškus (4/7 dvit., 6/7 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 ir pavogė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą klydo ir surinko 38 naudingumo balus.
„Crvena Zvezda“: Dejanas Davidovacas 18, Nemanja Nedovičius 16, Luka Mitrovičius 11
„Olimpia“: Maodo Lo 32, Shavonas Shieldsas 19, Nicolo Melli 11.
Belgrado klubas turėdamas 3 laimėjimus 16-ąją vietą.
„Olimpia“ yra iškovoję 4 pergales ir rikiuojasi 12-oje pozicijoje.