T. Dimša su nerimu laukia tyrimų: atskleidė, kad ši peties problema jam yra žinoma iš anksčiau

Penktadienį Kauno „Žalgiriui“ Eurolygoje teko sugerti skaudų smūgį. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Pirėjuje vykusiose rungtynėse 72:89 neprilygo turnyro vicečempionai „Olympiakos“ ekipai. Kauniečių pralaimėjimą dar labiau apkartino ir vieno iš komandos lyderių trauma.

T.Dimša.<br>R. Vilkelio nuotr.
T.Dimša.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 25, 2023, 8:39 AM, atnaujinta Nov 25, 2023, 8:40 AM

Antrajame kėlinyje stipriai petį be didesnio kontakto susižeidė Kauno klubo snaiperis Tomas Dimša.

„Neturiu ką pasakyti, nežinau... Pasidarysime tyrimus, bus matyti. Kartas nuo karto man pasikartoja ši problemėlė. Šį kartą manęs niekas nepalietė, tiesiog, atrodo, kad petys kažkaip „suvaikščiojo“. Nežinau, pasidarysime tyrimus...“, – po pralaimėjimo galvą kraipė žalgirietis.

Būtent antrajame kėlinyje „Olympiakos“ ėmė tolti nuo „Žalgirio“ ir įgijo dviženklį pranašumą.

„Neatlaikėme bangų, nepadarėme pražangų, kai turėjome jas padaryti, nesusitvarkėme gynyboje. Tokiose varžybose prieš tokią komandą negalime daryti tokių klaidų“, – pridūrė 29-erių krepšininkas.

Artimiausias Eurolygos rungtynes „Žalgiris“ žais kitą savaitę, kai išvykoje susikaus su į pergalių kelią grįžusia Milano „Olimpia“ komanda.