Denveryje – skaudžios N. Jokičiaus pamokos V. Wembanyamai

Žvėriško Nikola Jokičiaus tempiama „Denver Nuggets“ (11/6) 132:120 (39:35, 33:25, 35:24, 25:36) pranoko Victoro Wembanyamos atstovaujamą „San Antonio Spurs“ (3/14). Tai – 12 „Spurs“ pralaimėjimas paeiliui.

Nikola Jokičius prieš Victorą Wembanyamą<br> USA Today Sports/Reuters/Scanpix nuotr.

2023-11-27 07:17

Tai buvo pirmoji didžiųjų bokštų dvikova NBA, kurią šįkart laimėjo serbas N.Jokičius.

„Nuggets“ centras per 34 minutes pelnė 39 taškus (17/29 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo. 39 taškai – šio sezono N.Jokičiaus taškų rekordas.

V.Wembanyama „Spurs“ gretose per beveik 25 minutes pelnė 22 taškus (5/12 dvit., 2/5 trit., 6/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių, perėmė 6 kamuolius, blokavo 4 varžovų metimus ir 3 kartus suklydo.

Ši „Spurs“ pralaimėjimų serija – trečia ilgiausia klubo istorijoje. 1988–1989 m. sezone „Spurs“ buvo pralaimėję 16 mačų paeiliui.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 39, Michaelis Porteris 25 (4/5 dvit., 4/9 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam.), Reggie Jacksonas 20 (4/7 dvit., 3/3 trit., 4/4 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 4 klaid.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 16 (3/3 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud., 6 rez. perd.), Julianas Strawtheris 10 (2/4 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd.).

„Spurs“: Victoras Wembanyama 22, Devinas Vassellas 19 (3/6 dvit., 4/7 trit., 3 rez. perd.), Malaki Branhamas 15 (3/6 dvit., 3/5 trit., 3 rez. perd.), Keldonas Johnsonas ir Tre Jonesas (4/7 dvit., 6 rez. perd., 4 atk. kam.) po 10, Zachas Collinsas (4 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Charlesas Bassey (6 atk. kam.) po 9.